آزادسازی روستای «منیان» در غرب حلب توسط ارتش سوریه


آزادسازی روستای «منیان» در غرب حلب توسط ارتش سوریه

خبرگزاری فارس: آزادسازی روستای «منیان» در غرب حلب توسط ارتش کشور سوریه

نیروهای مقاومت امروز کامیاب شدند بعد از آزادسازی روستای راهبری «منیان» در استان حلب، مواضع خود را در درون این روستا تثبیت کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، ارتش کشور سوریه و نیروهای مقاومت در ریف غربی حلب از شب گذشته با عناصر تروریستی درگیر هستند.

منابع خبری سوری امروز اعلام کردند که نیروهای مقاومت کامیاب شدند روستای «منیان» واقع در غرب حلب را از تروریستها پس بگیرند.

خبرگزاری «سانا» گزارش داد که یگانهای ارتش کامیاب شدند بعد از کشتن عناصر تروریستی، مواضع خود را در درون این روستا تثبیت کنند.

جبهه فتح الشام نیز روز پیش ادعا کرد که در ناحیه ضاحیه الاسد دو نیروی ارتش کشور سوریه را به اسارت گرفته است که یکی از آنها افسر است.

شبکه «حلب الیوم» که وابسته به تروریستهاست امروز چهارشنبه اعلام کرد که تروریستها حملات ارتش کشور سوریه در جبهه منیان را دفع کرده اند؛ بدین معنا که تروریستها از حالت حمله ای به حالت پاسداری ای تحول حالت داده اند.

نشریه «الاخبار» لبنان نیز با اشاره به این که چالشهای روز پیش نیروهای مقاومت با تروریستها در جنوب غرب حلب تحول چندانی در نقشه مهار بر این ناحیه بوجود نیاورده است، گزارش داد، با وجود این که تروریستها انتها مرحله اول عملیات موسوم به «غزوة أبو عمر سراقب» و شروع مرحله دوم آن را اعلام کردند، ارتش کشور سوریه و نیروهای همپیمانش کامیاب شدند در دانشکده ارتشی مواضع خود را تثبیت و پاتک به منیان را شروع کنند. هر چندین که منابع میدانی احتمال دادند که ارتش طی دو روز آتی بتواند خلاقیت عمل را در همه محورها به دست گیرد.

***انتها***

نگارش از : شهروز ی.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

انديشه از محيط فنا نيست هر که را
««« »»»
بر نقطه دهان تو باشد مدار عمر

آزادسازی روستای «منیان» در غرب حلب توسط ارتش سوریه

TT / 61 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال