ترکیه ۲۲ عراقی مظنون به ارتباط با تروریسم را دستگیر کرد


ترکیه ۲۲ عراقی مظنون به ارتباط با تروریسم را دستگیر کرد

خبرگزاری فارس: کشور ترکیه 22 عراقی مظنون به رابطه با تروریسم را دستگیر کرد

مسئولان امنیتی کشور ترکیه می گویند که ۲۲ شهروند عراقی مظنون به رابطه با گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش را بازداشت کرده‌اند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد به نقل از العربیه، کمیته ضد تروریسم پلیس کشور ترکیه طی عملیاتی ۲۲ تبعه کشور عراق را به اتهام رابطه با گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش بازداشت و بعد از معاینات پزشکی به دادگاه رساند.

بر اساس این گزارش، ۱۵ تن از بازداشت شدگان، اعتراف کرده اند که مامور شاخه ارتشی گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش بوده اند.

همچنین با استناد به اعترافات اولیه مظنونان، شخصی بنام احمد.ک که متهم است کارشناس بمب در گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش بوده و در نواحی نبردی حاضر بوده، نیز در استان الازیق دستگیر شده است.

کشور ترکیه حدود یک هفته قبل اعلام کرده بود که نیروهای امنیتی این کشور ۲۱ تبعه عراقی را به ظن رابطه با گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش در سامسون دستگیر کرده اند.

خبرگزاری های کشور ترکیه نقل کرده بودند که این اشخاص شاید قصد داشتند قبل از ضیافت جمهوریت کشور ترکیه در ۲۹ اکتبر دست به اقدام تروریستی بزنند.

————————————-

مطلب از : سياوش م.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو خود چه لعبتی ای شهسوار شيرين کار
««« »»»
که توسنی چو فلک رام تازيانه توست

ترکیه ۲۲ عراقی مظنون به ارتباط با تروریسم را دستگیر کرد

TT / 61 — TP / 36%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات