طنز؛ مالیات نده موز بردار


طنز

در خبرها آمده که یک نماینده مجلس در اظهارات عجیب و سوال برانگیز از مردم استان گیلان خواسته که مالیات نپردازند (شگفتا!) در همین رابطه چند احتمال تکمیلی به ذهن بنده خطور کرده که آنها را به سمع و نظر شما می‌رسانم؛
 
الف- یک نماینده مجلس از مردم شهر خود خواست، با عدم پرداخت مالیات هر فرد می‌تواند یک موز بردارد،
 
ب- واحد پول یک شهر از ریال به کشک تغییر پیدا کرد،
 
ج- نماینده یک شهر برای اینکه از نماینده شهر دیگر عقب نماند از مردم خواست که با مراجعه به اداره مالیات، از این اداره مالیات بگیرند،
 
د- یک نماینده محترم با نصب چند بیلبورد در سطح شهر روی آنها نوشت «مالیات‌چی خوش‌حساب شریک مال مردمه، پس مالیاتت رو به موقع پرداخت کن عزیزم!».
 
اینکه ما با مالیات رابطه خوبی نداریم دیگر بر کسی پوشیده نیست.بنده چند وقت پیش به شوهر عمه‌ام گفتم که آیا شرکت آنها به موقع مالیات پرداخت می‌کند؟ که با لگد سه بار توی دهانم زد و گفت «دفعه آخرت باشه که از این حرف‌های بی‌ادبی می‌زنی، پسر هتاک بی‌شرم!».مورد داشته ایم نگهبان یک شرکت هراسان وارد ساختمان شرکت شده و فریاد زده«زود جمع کنید! مامور مالیات داره میاد» و شرکت از حالت لاکچری به حالت مستضعفین تغییر ظاهر داده و به جای میز کنفرانس، یک موکت قرمز پهن کرده و دفاتر شرکت را روی آن ریخته‌اند.
 
زمانی هم که مامور محترم مالیات وارد شرکت شده، رئیس هیات مدیره شرکت با بغض و آه گفته «دیگه ظاهر و باطن همینه، زن و بچه من شب سر گرسنه روی بالش می‌ذارن، ماشینم هشت ماهه اعمال قانون شده توی پارکینگ، صاحبخونه حکم تخلیه گرفته، به میوه فروش و بقال محل بدهکارم، حالا تو اومدی از من مالیات بگیری؟!» و مامور مالیات یک پولی هم توی جیب رئیس هیات مدیره شرکت گذاشته و با بغض و اشک و آه از شرکت فوق خارج شده است.

منبع :  روزنامه آرمان

[ منبع این خبر سایت ایران مطلب می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال