دبیرکل گردان های سید الشهداء: داعش را در خاک سوریه تعقیب می کنیم


دبیرکل گردان های سید الشهداء: داعش را در خاک سوریه تعقیب می کنیم

دبیرکل گردان‌های سیدالشهدا کشور عراق گفت: پس از آزادسازی تلعفر در غرب موصل، گروهک تروریستی داعش را در کشور سوریه تعقیب خواهیم کرد.

تصویر و عکس   دبیرکل گردان های سید الشهداء: گروهک تروریستی داعش را در خاک کشور سوریه تعقیب می کنیم

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد به نقل از العهد، ابوآلاء الولائی دبیرکل گردانهای سیدالشهداء کشور عراق امروز چهارشنبه طی سخنانی گفت: گردانهای سیدالشهداء پس از آزادسازی شهرستان تلعفر در غرب موصل، گروهک تروریستی داعش را در کشور سوریه تعقیب خواهند کرد.

شهر تلعفر که در سال ۲۰۱۴ به اشغال گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش در آمده است، ۶۵ کیلومتر با مرکز موصل فاصله دارد.

این شهر پایگاه اصلی گروهک تروریستی داعش و راهی برای عبور تروریست ها از کشور سوریه به موصل و بالعکس است و از این مسیر همه مددهای لجستیک برای گروهک تروریستی داعش اعزام کرده می شود.

دبیرکل گردانهای سیدالشهداء کشور عراق همچنین اضافه کرد که این گردانها هجوم گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش با چند ماشین بمب قرار دهی شده را در روستای الیزیدی در غرب موصل دفع کرده اند.

الولائی گفت که گردانهای سیدالشهدا درفش کشور عراق را بر فراز روستاهای آزادشده در العسیلیه و المستنطق به اهتزاز در آورده اند.

دبیرکل گردانهای سید الشهداء کشور عراق همچنین گفت که این گردانها در روستاهای مجاور تلسقف و المحلبیه با گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش درگیر هستند و تا به حال کامیاب شدند تلفات سنگینی به آنها وارد کنند.

قبل از این هادی العامری دبیرکل سازمان بدر کشور عراق نقل کرده بود که مأموریت ما آزادسازی کشور و بستن مرزها به شکل استوار است و اگه احتیاج باشد به کشور سوریه خواهیم رفت، زیرا ما باور می‌ داریم که اگه گروهک تروریستی داعش در کشور سوریه نابود نشود، خطری واقعی کشور عراق را به مخاطره مییاندازد.

فالح الفیاض مشاور امنیت ملی دولت کشور عراق و سرپرست هیئت حشد الشعبی نیز هشتم آبان طی سخنانی گفت که امکان دارد نیروهای کشورش درپی تعقیب گروه تروریستی گروهک تروریستی داعش، وارد خاک کشور سوریه شوند.

********************************

گردآوری از: خرمدل د.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همچو حافظ غريب در ره عشق
««« »»»
به مقامی رسيده‌ام که مپرس

دبیرکل گردان های سید الشهداء: داعش را در خاک سوریه تعقیب می کنیم

TT / 117 — TP / 42%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال