اتکا به بودجه های محدود دولتی در حوزه ورزش کاهش یابد


اتکا به بودجه های محدود دولتی در حوزه ورزش کاهش یابد

وزیر ورزش و جوانان نقل کرد: اتکا به بودجه‌های محدود دولتی در حوزه ورزش باید کاهش داده شده و به سمتی برویم که سرمایه‌گذاری در ورزش توزیع شود.

تصویر و عکس   اتکا به بودجه های محدود دولتی در حوزه ورزش کاهش یابد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از اصفهان، مسعود پادشاه ای فر دقایقی پیش در مهمانی راه اندازی ورزشگاه نقش دنیا بیان داشت: تلاش های "دکتر گودرزی" وزیر پیشین ورزش و جوانان در راستای تکمیل این برنامه شایسته تقدیر و تشکر است.

وی با اشاره به خصوصیتهای ورزشگاه نقش دنیا اضافه کرد: در همه دنیا پشتیبانی مالی تیم های ورزشی برای بنگاه های اقتصادی و سرمایه گذاری نتیجه مثبتی دارد اما در کشور ما چون ساز و کار ضروری فراهم نیست، این مسئله تبدیل به یک مشکل شده است.

وزیر ورزش و جوانان نقل کرد: برخلاف نقاط گوناگون دنیا که سرمایه گذاران برای ازدیاد درآمد با باشگاه ها مشارکت میدارند اما در کشور ما این طور نیست و این همان مسئله ای است که با نمایندگان مجلس در جلسات کمیسیون ها مطرح کردم.

وی بیان کرد: باید شرایط اقتصاد ورزشی را فراهم کنیم تا اتکای ما به اعتبارات محدود دولتی کاهش داده شود و به سمتی برویم که سرمایه گذاری در بخش ورزش توزیع و باعث اشتیاق سرمایه گذاران شود.

پادشاه ای فر تصریح کرد: اکنون وقت آن آمده که شرایط را فراهم کنیم تا باشگاه های گوناگون مکان درآمد شده و باعث رغبت سرمایه گذاران به وجود در حوزه ورزش شوند.

— ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربر عزيز، کمک کنيد —

نگارش از : گلچهره خ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رطل گرانم ده ای مريد خرابات
««« »»»
شادی شيخی که خانقاه ندارد

اتکا به بودجه های محدود دولتی در حوزه ورزش کاهش یابد

TT / 56 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات