مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین۹۵ گزارش کرد: فعالیت ۹۲ تیم عملیاتی بهداشت محیط در کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان


مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین۹۵ خبر داد: فعالیت ۹۲ تیم عملیاتی بهداشت محیط در کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان

تصویر و عکس مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین95 گزارش کرد: فعالیت 92 تیم عملیاتی بهداشت محیط در کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان

۲۲۴ نفر در قالب ۹۲ تیم عملیاتی بهداشت محیط در ۴ دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، ایلام، اهواز و آبادان از ۱۵ برج آبان تا ۵ برج آذر، صبح و عصر به طور روزانه آماده خدمت می باشند.

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری تندرست به نقل ازوبدا مهندس سیدرضا غلامی مسئول برنامه بهداشت محیط در اربعین ۹۵ وزارت بهداشت در مورد استقرار تیم های دانشگاه های علوم پزشکی و برنامه تندرست اربعین نقل کرد: واپسین هماهنگی ها با مدیران گروه دانشگاههای علوم پزشکی صورت گرفت و ۲۲۴ نفر در قالب ۹۲ تیم عملیاتی بهداشت محیط وارد عمل خواهند شد که از این شمار ۳۸ نفر در آزمایشگاه آب شهرستان های تابعه دانشگاههای علوم پزشکی مذکور مستقر خواهند شد.

وی ادامه داد: ۲۸ نفر در سه ترمینال مرزی شامل مهران به صورت ۳ تیم ۳ نفره، چذابه با ۴ تیم ۲ نفره و شلمچه با ۵ تیم ۲ نفره و یک نفره مستقر می باشند و ۱۵۸نفر در شهرستانهای دیگر که مسیر تردد زوار است سرگرم به فعالیت خواهند شد.

وی اضافه کرد: ۶۶ نفر در قالب ۳۳ تیم و ۱۰ نفر هم در آزمایشگاه آب از سوی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مستقر می شوند و ۳۱ نفر در قالب ۱۵ تیم و ۶ نفر در آزمایشگاه آب از دانشگاه علوم پزشکی ایلام مستقر خواهند شد.

غلامی در مورد تیم عملیاتی مستقر در استان خوزستان نقل کرد: ۵۴ نفر در قالب ۲۷ تیم و ۲۰ نفر در در آزمایشگاه آب مستقر خواهند شد و همچنین ۳۳ نفر در قالب ۱۷ تیم و ۴ نفر در آزمایشگاه آب از آبادان مستقر خواهند شد.

غلامی یادآوری کرد: دانشگاه های علوم پزشکی مرزی با آمادگی کامل در قالب تیم های عملیاتی بهداشت محیط در ایام مذکور نسبت به مهار عوامل محیطی از جمله آب و مواد خوراکی ای در کلیه مراکز تهیه و طبخ مواد خوراکی ای، اماکن عمومی، موکب ها، مراکز بین راهی و تنظیف عمومی مراکز اسکان زائرین اقدامات ضروری را به انجام خواهند رساند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال