کمالوند: کارلوس کی روش شرمنده ام کرد


کمالوند: کی روش شرمنده ام کرد

سرمربی تیم گسترش فولاد اعلام کرد که کارلوس کی‌روش به زودی به تبریز مسافرت می‌کند.

تصویر و عکس کمالوند: کارلوس کی روش شرمسارم کرد

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، فراز کمالوند صبح امروز به تمرین تیم ملی ورزش فوتبال رفت و با ملی‌پوشان و کارلوس کی‌روش ملاقات کرد. او از استقبال مخصوص کی‌روش از خودش صحبت می‌کند که موجب شرمندگی‌اش شده است.

کمالوند در مکالمه با خبرنگار “ورزش سه”، درباره ملاقات امروز با اعضای تیم ملی و برخی مسائل دیگر حرف زده که ماحصل آن را در ادامه می‌خوانید:

کی‌روش به زودی به تبریز مسافرت می‌کند

امروز بر آن شدم به تمرین بروم و اتفاقا برخورد خوبی هم با من داشتند. کی روش‌ من را با برخوردش شرمنده کرد و ۷،۸ دقیقا پیش و پس از تمرین با وی حرف زدم. درباره مسائل گوناگونی حرف زدیم. او از اوضاع تیم من سؤال کرد و از تیم ملی برایم گفت. کارلوس کی روش گفت چنانچه کاری از دست من بر می آید، بگویید تا به انجام رسانم. من نیز به دلیل این همه لطف از وی تشکر کردم. قرار شد کارلوس کی روش به زودی به تبریز بیاید.

کی‌روش کاردان است

درباره داریوش شجاعیان صحبت ویژه ای نداشتیم. فقط برای تیم ملی آرزوی موفقیت کردم و نقل کردم امیدوارم یکی، دو بازی آینده هم نتیجه گرفته شود تا دو بازی پایان حکم تدارکاتی برای ما داشته باشد. به هر حال با کاردانی کی‌روش کسب این موفقیت دور از ذهن نیست. کی‌روش واقعا با استقبال خوب خودش شرمنده‌ام کرد. او همه چیز را خیلی ریز دنبال می‌کند و درباره گسترش فولاد هم از من پرسش کرد و صحبت‌های خوبی رد و تبدیل ساخته شد.

برنامه نود، حقانیت‌ ما را ثابت کرد

فعلا تمرینات را تعطیل کرده ایم؛ زیرا رقیب ما در جام حذفی انصراف داد. مییاندیشم در برنامه نود هم نگاه کرده باشید که کارشناس برنامه شناسایی کرد پیش از دو گل تراکتورسازی خطا انجام شده است. بازیکنانم خیلی شرایط خوبی دارند و در بازی با تراکتورسازی نیز بسیار مرغوب بازی کردند و حق ما واقعا باخت عدم. تراکتورسازی از کم ترین موقعیت خود بیش ترین بهره را برد. بازی با تراکتور برای ما به پایان رسانده شد و باید برای ادامه بازی های حذفی تهیه شویم.

شانس قهرمانی در حذفی

در مرحله یک هشتم با شهرداری ماهشهر بازی داریم و باید نقل بکنیم جام حذفی را این بار خیلی مهم شماریده ایم. البته با شما قبول می دارم و راه چندان سفتی نداریم. چنانچه شهرداری ماهشهر را به اتمام برسانیم، رقیب بعدی ما ذوب آهن یا خودرو سازی خواهد بود و با هر دو تیم در تبریز بازی خواهیم کرد. راه ما در جام حذفی هموار است و برای نخستین بار بازی های حذفی را مهم شماریده ایم. هدایت شهرداری ماهشهر را باقری نیا بر عهده دارد و سابقه همکاری با او را دارم؛ به همین دلیل هم شناخت زیادی از همدیگر داریم. قطعا برای رسیدن به قهرمانی حذفی تلاش می‌کنیم.

***نظر يادتان نرود***

نگارنده: كاوه ق.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گل بخنديد که از راست نرنجيم ولی
««« »»»
هيچ عاشق سخن سخت به معشوق نگفت

کمالوند: کارلوس کی روش شرمنده ام کرد

TT / 102 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال