فیفا از محرومیت ملی‎پنهان کن خبر دارد؟


فیفا از محرومیت ملی‎پوشان خبر دارد؟

حکم محرومیت ۳ بازیکن و مربی تیم ملی در حالی امروز روی خروجی رسانه های ایرانی قرار گرفته است که هنوز سایت مجلسی فیفا این بحث را تایید نکرده است.

تصویر و عکس فیفا از محرومیت ملی‎پنهان کن خبر دارد؟

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، امروز سایت فدارسیون ورزش فوتبال خبر از محرومیت یک نشستی سردار آزمون و احسان حاج صفی و همچنین محرومیت ۳ نشستی جواد نکونام داد، خبری که نه تاثیری از آن روی سایت فیفا بود و نه سایت مجلسی کنفدراسیون ورزش فوتبال آسیا.

عضو کمیته روابط بین المللی فدراسیون ورزش فوتبال در این باره به خبرنگار ما نقل میکنید: «این خبر جدید دیشب و در وقتی که ما در فدارسیون ورزش فوتبال حاضر نبودیم از سوی فیفا ابلاغ شد. احتمالا در روزهای آینده فیفا این خبر را روی خروجی سایت خود بگذارد. البته من امروز با مسئول کمیته انضباطی فیفا حرف میزدم و او هم حرفی در رابطه با گذاشتن این خبر روی خروجی سایت فیفا نزد.»

**************

تهیه شده توسط : سيامك ع.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اميد هست که زودت به بخت نيک ببينم
««« »»»
تو شاد گشته به فرماندهی و من به غلامی

فیفا از محرومیت ملی‎پنهان کن خبر دارد؟

TT / 44 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال