برنامه موبایلی«در راه عاشقی» پرده برداری شد


نرم افزار موبایلی«در مسیر عاشقی» رونمایی شد

مرتضی فاضلی، مدیر تعلیم های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاهها از پرده برداری نرم افزار تلفن همراه «در مسیر دل باخته ای» و ارائه درسی با همین عنوان، مخصوص ایام اربعین امام حسین ع گزارش کرد.

بخش دانش و حیات تبیان
تصویر و عکس نرم افزار موبایلی«در مسیر دل باخته ای» پرده برداری شد

مرتضی فاضلی، مدیر تعلیم های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاهها از پرده برداری نرم افزار تلفن همراه «در مسیر دل باخته ای» و ارائه درسی با همین عنوان، مخصوص ایام اربعین امام حسین ع گزارش کرد.

وی اضافه کرد: همزمان با آمدن اربعین امام حسین ع خیل عظیمی از جوانان انقلابی در جوار سایر مسلمین خود را برای راهپیمایی عظیم حسینی تهیه میکنند. در این بین دانشجویان انقلابی و علاقه مند به ترویج آموزه های عزت آفرین مکتب سیدالشهدا(علیه السلام) در این مهمانی شکوهمند پرچمدار هستند.

مدیر تعلیم های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاهها ادامه داد: لذا مروری بر برخی معارف مرتبط با زیارت اربعین تأثیر به سزایی در ارتقای معرفتی و همچنین آمادگی کامل آنها برای شرکت در این مهمانی عظیم خواهد داشت.

وی یاد آوری کرد: در این راستا مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان، اقدام به ارائه نرم افزار اندرویدی با محتوای معارف اربعین امام حسین ع در راستای ارتقای سطح معرفتی جوانان در رابطه با پیاده روی اربعین کرده است.

فاضلی در رابطه با بخش های ارائه شده در این ورژن اندرویدی اضافه کرد: این نرم افزار اندرویدی شامل بخش هایی همچون «بایدها و نبایدهای مسافرت»، «پیشنهادهای اخلاقی» و «پیشنهادهای بهداشتی» مسافرت اربعین است که با هدف آموزش علاقه مندان ارائه شده است.

مدیر تعلیم های فرهنگی سیاسی نهاد نمایندگی رهبر معظم انقلاب در دانشگاه ها در رابطه با لزوم ارائه محتوای سلامت و سودمند در قالب نرم افزاری نقل کرد: امروزه بسیاری از جوانان زمان زیادی را از طریق گوشی های هوشمند در اینترنت سپری می کنند و ارائه محتوا و نرم افزارهای تلفن همراهی که بتواند در ارتقای سطح معرفتی و فرهنگی جوانان مؤثر باشد به یک احتیاج فرهنگی و لزوم محتوایی مبدل شده است.

براساس این گزارش، علاقه مندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر و دریافت این نرم افزار اندرویدی قادر هستند به آدرس http://ec.nahad.ir مراجعه کنند.

مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان یکی از مراکز تولید محتوای فرهنگی، سیاسی، معرفتی و مهارتی در اینترنت است که خدمات مجانی تعلیمی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت پیشنهاد میکند و تا به حال بیش از ۲۸۰ هزار دانشجو و استاد دانشگاه در این سامانه عضو شده اند.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد

گردآورنده: پرويز ظ.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرم از دست برخيزد که با دلدار بنشينم
««« »»»
ز جام وصل می‌نوشم ز باغ عيش گل چينم

برنامه موبایلی«در راه عاشقی» پرده برداری شد

TT / 121 — TP / 31%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال