خبر: وقتی دست مسی به جای پا فعالیت می کند


گزارش: وقتی دست مسی به جای پا کار می کند

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا، شب گذشته بعد از شکست ۳-۱ تیمش مقابل سیتی در تونل ورزشگاه با یک بازیکن رقیب درگیری لفظی پیدا کرد. این نخستین درگیری فوتبالی او عدم.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس گزارش: زمانی دست مسی به مکان پا فعالیت میکند

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، سیتی شب گذشته کامیاب شد با دو گل گوندوغان و تک گل دی بروین، ۳-۱ بارسا را غلبه کند و انتقام بازی رفت را بگیرد. بعد از بازی، مسی که به نظر تاب تحمل این شکست را نداشت، با یکی از بازیکنان سیتی درگیر شد.

طبق ادعای برنامه ال لارگرو که در رسانه های اسپانیایی بازتاب گسترده ای داشت، یکی از بازیکنان سیتی که هنوز نامش معلوم نشده، طعنه ای به شماره ۱۰ آرژانتین می‌زند و مسی نیز در پاسخ او را “احمق” خطاب می‌کند. در حالی که تنش ها بالا می‌گیرد، کارلس ناوال، یکی از اعضای کادر فنی بارسا، و سرخیو آگوئرو، مهاجم سیتی و هم تیمی مسی در تیم ملی آرژانتین، سعی می‌کنند اوضاع را آرام کنند و به درگیری خاتمه دهند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس گزارش: زمانی دست مسی به مکان پا فعالیت میکند

مسی در مجموع شخصیت آرامی داخل زمین ورزش فوتبال دارد؛ با این حال هر از چندین گهگاهی شاهد لحظاتی بوده ایم که بین او و بازیکن رقیب درگیری لفظی یا فراتر از آن پیش آمده است که در زیر این لحظات را مرور می کنیم:

درگیری با کاپیتان مالاگا در سال ۲۰۰۸

در جریان بازی بارسلونا و مالاگا، مسی با دودا درگیری لفظی پیدا کرد و دقایقی بعد از این مشاجره، دوربین ها مسی را در حال تف کردن به سمت دودا صید کردند.

درگیری با ولینگتون

مسی همچنین با بازیکن برزیلی مالاگا بنام ولینگتون هم درگیری پیدا کرد. بعد از لگد زدن ولینگتون به مسی، او با وضعیتی عصبانی بلند شد اما قضیه ختم به خیر شد. این دو چندین سال بعد نیز بار دیگر به مشاجره با همدیگر در جریان بازی بارسا-مالاگا توجه کردند.

درگیری با داریو سرنا

در جریان بازی سوپرکاپ اروپا بین بارسلونا و شاختار، مسی و سرنا تا آستانه گلاویز شدن جلو رفتند؛ اما با دخالت سایر بازیکنان، دو طرف از هم طلاق گرفتند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس گزارش: زمانی دست مسی به مکان پا فعالیت میکند

درگیری با یانگا امبیوا

در جریان بازی سال گذشته بارسلونا و رم، مسی با مدافع ۱.۸۴ متری رم دست به یقه شد اما کار به مکان های نازک تر کشیده نشد.

درگیری با مدافع بولیوی در سال ۲۰۱۱

در جریان بازی تیم های ملی آرژانتین و بولیوی، پترولرو، مدافع بولیوی، با دستان خود مانع حرکت مسی شده بود تا گلر توپ را جمع کند؛ اما مسی با فشار، مدافع بولیوی را حذف کرد. پترولرو بعد از این اتفاق درپی مسی دوید و به شدت از او به دلیل حرکتش گلایه کرد که با دخالت کامبیاسو، قضیه ختم به خیر شد.

درگیری ها با په په

بین مسی و په په، در سال های اخیر چالشهای لفظی زیادی رخ داده است.

در ال کلاسیکوی برگشت سال ۲۰۱۴ در برنابئو، این دو در حالیکه با دست جلوی دهانشان را گرفته بودند، در حال مصاحبه ای بودند که به هیچ وجه محبت آمیز به چشم نمیامد. لگد کردن دست مسی از سوی په په و همچنین مواخذه شدن مسی از سوی په په به دلیل شوت بیهوده فوق ستاره بارسا به سمت هواداران رئال، از دیگر نمونه های مشاجره این دو بازیکن بوده اند.

*براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد*

گردآوری توسط: آترين م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوش آمد گل وز آن خوشتر نباشد
««« »»»
که در دستت بجز ساغر نباشد

خبر: وقتی دست مسی به جای پا فعالیت می کند

TT / 105 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال