ناچو: در رئال هنوز به حقم نرسیده ام


ناچو: در رئال هنوز به حقم نرسیده ام

ناچو روز پیش همراه زیدان در نشست خبری بازی با لژیا ورشو شرکت کرد و به سوالات پاسخ نقل کرد.

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس ناچو: در رئال هنوز به حقم نرسیده ام

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، به خاطر مصدومیت په په و راموس، ناچو امشب از ابتدا و در جوار واران، به میدان رفته و زوج پاسداری ای رئال برابر لژیا را تشکیل خواهد داد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس ناچو: در رئال هنوز به حقم نرسیده ام

او در مکالمه با خبرنگاران در رابطه با این بازی نقل کرد: «بازی سختی خواهد بود؛ به ویژه که باید در ورزشگاه خالی از تماشاگر بازی کنیم. این نخستین بار است که چنین شرایطی را مییازمایم و قادر هست از لحاظ ذهنی روی بازیکنان اثر قرار بدهد. با این حال روی این رقابت تمرکز کرده ایم و هدفی جز پیروزی نداریم.»

ناچو که هشتاد و پنجمین بازی خود با پیراهن رئال را به انجام میرساند، سال جاری بعد از ماریانو، کمترین دقایق وجود در مخلوط رئال را داشته است.

او در همین رابطه نقل کرد: «من پیوسته در تمرینات، سخت تلاش می کنم تا وقتی که مربی مرا به زمین می اعزام کند، بتوانم مهره ای سودمند باشم. آگاهی میدارم که احتمالا در تیمی دیگر قادر میبودم بازیکن ثابت باشم و احتمالا در رئال هنوز به حقم نرسیده ام؛ اما سطح رقابت در رئال بسیار بالاست و به این مساله آگاهم.

در هر صورت نمی خواهم در تمام زمان فوتبالم سالی ۱۵ بازی به انجام رسانم. همه تلاشم را خواهم کرد تا جایگاه خوب تری در رئال پیدا کنم؛ اما اگه اوضاع خوب جلو نرود، باید تصمیمات جدی تری بگیرم.»

– پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود –

گردآوری توسط : دنيا ش.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شراب خانگی ترس محتسب خورده
««« »»»
به روی يار بنوشيم و بانگ نوشانوش

ناچو: در رئال هنوز به حقم نرسیده ام

TT / 79 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال