انقلاب اسلامی در مسیر جهاد کبیر خواهد ماند/ ملت تسلیم زیاده خواهی آمریکا نمی شوند


انقلاب اسلامی در مسیر جهاد کبیر خواهد ماند/ ملت تسلیم زیاده خواهی آمریکا نمی شوند

عضو شورای مناسب حوزه با اشاره به این که مردمان ما بر اساس آموزه های دربرابر زیاده خواهی دشمنان ایستادگی خواهند کرد، گفت: تا وقتی که جبهه استکبار دست از زورمداری و ستم برندارد، ملت کشورمان با همین آهنگ حرکت خودش را دنبال خواهد کرد.

تصویر و عکس انقلاب اسلامی در مسیر جهاد کبیر خواهد ماند/ ملت تسلیم زیاده خواهی ایالات متحده نمی شوند

آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، بیان داشت: ۱۳ ماه آبان سالروز رخدادهای تاریخی اهمیتی می داری است و به خوبی به عنوان روز مجادله با استکبارستیزی نامگذاری شد.

عضو شورای مناسب حوزه با بیان این که آموزه های دینی، فرهنگ مترقی اسلام و سیره پیشوایان دین به ما یاد میگیرد که نه ستم کنید و نه ستم بپذیرید، تصریح کرد: بر این اساس اگه کشوری قصد زیاده خواهی، ستم و ستم علیه کشور و ملت را داشته باشد، مردمان ما با توجه به آموزه های دینی یاد گرفته اند دربرابر این زیاده خواهی ها تسلیم نشوند.

عضو هیئت رئیسه خبرگان رهبری، یکی از روش های رویارویی با استکبار بین المللی را توجه به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی اطراف مسئله «جهاد کبیر» عنوان کرد و گفت: جهاد کبیر به معنای نبود تبعیت و اطاعت از مستکبران است و ملت کشورمان در طول ۳۷ ساله گذشته این امر را تحقق بخشیده است.

آیت الله حسینی بوشهری اضافه کرد: توطئه ها و دیزاینهای دشمنان علیه انقلاب و نظام، در پرتو هدایت های آیت الله خمینی و رهبر معظم انقلاب اسلامی با روحیه ستم ستیزی و استکبارستیزی ملت کشورمان خنثی شده و دشمن در رسیدن به اهداف خودش ناکام مانده است.

معاون جامعه مدرسین بر ضرورت تداوم حرکت در مسیر جهاد کبیر تاکید کرد و گفت: تا وقتی که دشمنان، زورگویان و ستمگران به ویژه جبهه استکبار دست از زورمداری و ستم برندارند، ملت کشورمان با همین آهنگ حرکت خودش را دنبال خواهد کرد.

امام جمعه قم در پایان یاد آوری کرد: ما باور می‌ داریم نصرت و پیروزی با ملتی است که حرکت و برنامه خود را براساس مکتب وحی و اسلام منحصر بفرد دنبال می کند.

پایان پیام/۳۱۳/۳۳

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال