طلاب خواهر شیرازی اهمیت تحصیل در حوزه را بررسی کردند


طلاب خواهر شیرازی اهمیت تحصیل در حوزه را بررسی کردند

به همت مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) داراب، نشست هم فکر کنی “لزوم و اهمیت تحصیل در حوزه” با وجود خانواده های حوزویان این شهرستان به انجام رسانده شد.

تصویر و عکس طلاب خواهر شیرازی اهمیت تحصیل در حوزه را چک کردند

به اعلان سرزه و به نقل از خبرگزاری «حوزه» از فارس، به جهت آشنایی خانواده های طلاب تازه الورود با عملکرد مدرسه علمیه و لزوم و اهمیت تحصیل در حوزه، امروز نشست هم فکر کنی مخصوص زوج ها و فرزندان طلاب و حوزویان مدرسه علمیه فاطمه الزهرا(س) شهرستان داراب به انجام رسانده شد.

در این نشست که با وجود طلاب پایه نخست و برخی از حوزویان به انجام رسانده شد، زن بهادری مشاور مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) شهرستان داراب، به لزوم همدلی و همراهی خانواده ها با طلاب توجه کرد و بیان داشت: ایجاد امنیت در خانواده توسط مرد و با همکاری، همیاری و همدلی زوج ها ممکن است.

وی اضافه کرد: با توجه به این که خداوند در قرآن مجید حریم ها و مرزها را معلوم کرده است، باید حریم خانواده را از نامحرم حفظ کرد و حدودها و خط قرمزها را شناخت؛ زیرا در صورت عدم رعایت این مسائل، امنیت منزل و خانواده به خطر می افتد.

در ادامه این نشست، زن معصومی مدیر مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهرا(س) این شهرستان، با توجه به آیه۲۲ سوره توبه به لزوم و اهمیت تحصیل در حوزه توجه کرد و تفقه در دین را تکلیف همه مسلمین آگاهی داشت.

وی در ادامه خطاب به خانواده های حوزویان این مدرسه بیان کرد و نقل کرد: دختران و زوج ها شما خوب ترین مکان را برای تحصیل علم برگزیده اند و اراده و درخواست خداوند بوده که این مسیر را انتخاب نموده اند پس همراهی و همدلی شما با آنها موجب موفقیت طلاب در زمینه تحصیل، تهذیب و اداره خانواده خواهد شد.

پایان پیام ۳۱۳/۴۴

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال