امید شیفتگان غرب در داخل با بدعهدی های مکرر آمریکا به یأس تبدیل شده است/ مردم ایران استوارتر از همیشه در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور می یابند


امید شیفتگان غرب در داخل با بدعهدی های مکرر آمریکا به یأس تبدیل شده است/ مردم ایران استوارتر از همیشه در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور می یابند

خبرگزاری فارس: امید شیفتگان غرب در درون با بدعهدی‌های مکرر ایالات متحده به یأس مبدل شده است/ مردمان ایران محکم تر از پیوسته در راهپیمایی 13 آبان وجود می‌یابند

شورای نگهبان در بیانیه‌ای با تأکید بر این که در آستانه ۱۳ آبان، مردمان آزاده دنیا روز جدید نسبت به جنایات قدرت‌های استکباری به خصوص ابلیس بزرگ ایالات متحده آگاه‌تر شده‌‌اند، اعلام کرد: برخی از فریب‌خوردگان و شیفتگان غرب در درون کشور که به رابطه با ایالات متحده دل خوش کرده بودند، با بد عهدی‌های مکرر ایالات متحده امیدهایشان به یأس مبدل شده است.

به اعلان سرزه و به نقل از حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، شورای نگهبان در آستانه سالروز یوم الله ۱۳ آبان؛ روز تسخیر لانه جاسوسی با صدور بیانیه ای تأکید کرد: اکنون در آستانه ۱۳ آبان، مردمان آزاده دنیا روز جدید نسبت به جنایات تواناییهای استکباری به خصوص ابلیس بزرگ ایالات متحده آگاه تر شده و از سیاست های کثیف آنها علیه بشریت ابراز انزجار می کنند. برخی از فریب خوردگان و شیفتگان غرب در درون کشور نیز که به رابطه با ایالات متحده دل خوش کرده بودند، با بد عهدی های مکرر ایالات متحده امیدهایشان به یأس مبدل شده است.

در ابتدای این بیانیه آمده است: ۱۳ برج آبان یادآور سه واقعه اصلی در تاریخ انقلاب اسلامی است که هر یک از آنها سند افتخارآوری از روحیه استکبار ستیزی ملت غیور ایران اسلامی و نقطه عطفی در تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی به حساب مییایند.

شورای نگهبان در ادامه بیانیه خود اعلام کرد: حضرت بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران (ره) در سال ۱۳۴۳ در عکس العمل به تصویب قانون شرم آور کاپیتولاسیون فریاد استکبارستیزی سر داد و رژیم ستمگر پهلوی برای پیش گیری از رسوا سازی رهبر انقلابی مردمان، ایشان را تبعید کرد. در سال ۱۳۵۷ دانش آموزان انقلابی در تداوم راه رهبر الهی خود دربرابر رژیم منحوس پهلوی ایستادگی کرده و با نثار خون خود، نهال نوپای انقلاب را آبیاری و زمینه به ثمر نشستن آن در بهمن ماه را فراهم کردند.

در بخش دیگری از این بیانیه تصریح شده است: در نخستین سالروز استکبارستیزی دانش آموزان، بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، بار دیگر شور انقلابی مردمان مسلمان ایران غلیان نمود و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار، خلال تأکید بر عزم ملت مسلمان ایران در استکبارستیزی، الگویی کامل را به سایر ملل و مردمان آزادی خواه و ظلم نگاه کرده دنیا شناساند.

شورای نگهبان با اشاره به سالروز ۱۳ آبان اعلام کرد: اکنون در آستانه ۱۳ آبان، مردمان آزاده دنیا روز جدید نسبت به جنایات تواناییهای استکباری به خصوص ابلیس بزرگ ایالات متحده آگاه تر شده و از سیاست های کثیف آنها علیه بشریت ابراز انزجار می کنند. برخی از فریب خوردگان و شیفتگان غرب در درون کشور نیز که به رابطه با ایالات متحده دل خوش کرده بودند، با بد عهدی های مکرر ایالات متحده امیدهایشان به یأس مبدل شده است.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: سال جاری مردمان غیور و استکبارستیز ایران اسلامی به خصوص دانش آموزان و دانشجویان، محکم تر از پیوسته با وجود پر شور در راهپیمایی ۱۳ آبان بر ادامه راه استکبارستیزی تأکید کرده و خلال اعلام پشتیبانی از خردسالان و دانش آموزان بیپناه کشور یمن، فلسطین و سوری‍ه، اعلام می دارند که پیرو اهداف والای بنیانگذار جمهوری اسلامی و تحت مواضع حکیمانه آیت الله علی خامنه ای، تا وقتی که نظام ستمگر و ظالم ایالات متحده در سیاست های مستکبرانه خود تحولی ندهد، محکم تر از پیوسته فریاد فوت بر ایالات متحده و فوت بر اسرائیل سر خواهند داد.

شورای نگهبان در انتها بیانیه خود اعلام کرد: اعضای شورای نگهبان خلال بزرگداشت این روز الهی، خلال تبریک و تهنیت به ملت ایران اسلامی و به خصوص دانش آموزان و دانشجویان، امیداور است که به زودی زود، با بیداری و هوشیاری سایر ملل، شر تواناییهای استکباری به خودشان بازگشته و زمینه ظهور حضرت صاحب الزمان (عج) و تشکیل حکومت عدل الهی در سر تا سر دنیا فراهم آید.»

پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: انوشه خ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل می‌رود ز دستم صاحب دلان خدا را
««« »»»
دردا که راز پنهان خواهد شد آشکارا

امید شیفتگان غرب در داخل با بدعهدی های مکرر آمریکا به یأس تبدیل شده است/ مردم ایران استوارتر از همیشه در راهپیمایی ۱۳ آبان حضور می یابند

TT / 154 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال