لاریجانی انتخاب رئیس جمهور لبنان را تبریک گفت


لاریجانی انتخاب رئیس جمهور لبنان را تبریک گفت

رئیس مجلس شورای اسلامی، طی تماس تلفنی با همتای لبنانی خود انتخاب میشل عون را به‌عنوان ریاست جمهوری این کشور تبریک گفت.

تصویر و عکس   لاریجانی انتخاب ریاست جمهوری لبنان را تبریک گفت

به اعلان سرزه و به نقل از گروه پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی طی یک تماس تلفنی با نبیه بری رئیس مجلس لبنان انتخاب میشل عون را به عنوان ریاست جمهوری این کشور تبریک گفت.

وی با اشاره به نقش اصلی نمایندگان پارلمان لبنان در انتخاب ریاست جمهوری این کشور اضافه کرد: قطعا تدبیر و درایت مجلس و نمایندگان لبنان در حل مشکل انتخاب ریاست جمهوری در کشور اثر مستقیم داشت.وی اضافه کرد: انتخاب ریاست جمهوری لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به درستی منعکس کرد و این انتخاب تاریخی در لبنان و در ناحیه تاثیرات مثبتی بر مکان قرار خواهد داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت و مجلس ایران همانند گذشته در جوار ملت لبنان و محور مقاومت در مجادله با رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری ایستاده است.

نبیه بری، رئیس مجلس لبنان نیز حین قدردانی و تشکر از رهبر انقلاب اسلامی، رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان پارلمان و دولت ایران گفت: نقش پشتیبانیهای ایران از مردمان، پارلمان و دولت لبنان بی بدیل و قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: انتخاب ریاست جمهوری لبنان نمایان کرد چه رحلت کرده و چه در حال فقط وحدت صفوف و گروه های داخلی است که قادر هست به امت اسلامی و مردمان لبنان یاری رساند تا مقابل زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی بایستند.

رئیس مجلس لبنان همچنین گفت: امیدواریم از طریق مکالمه و مذاکره با گروه های گوناگون دولت وحدت ملی را در لبنان تشکیل دهیم.

***************

تهیه کننده : افشين ب.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چشمم به روی ساقی و گوشم به قول چنگ
««« »»»
فالی به چشم و گوش در اين باب می‌زدم

لاریجانی انتخاب رئیس جمهور لبنان را تبریک گفت

TT / 64 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال