شعار مرگ بر آمریکا ترجمان شعار «هیهات منا الذله» است


شعار مرگ بر آمریکا ترجمان شعار «هیهات منا الذله» است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از ملت پیوسته در صحنه و استکبارستیز کشورمان برای شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان فرا خواند.

تصویر و عکس   شعار فوت بر ایالات متحده ترجمان شعار «هیهات منا الذله» است

به اعلان سرزه و به نقل از گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با پخش بیانیه ای به عالیت روز ۱۳ آبان از ملت بزرگ و عاشورایی کشورمان اسلامی فرا خواند در مخصوص مهمانی تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان، فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی را بار دیگر به گوش وجدان های آگاه و واقعیت طلب جهان منتقل بکنند.

نوشته بیانیه شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی به شرح زیر است:

فریادهای «فوت بر امریکا» و غریو خروشان امواج سهمگین خشم انقلابی و نفرت و انزجار ملت استکبار ستیز و پیوسته در صحنه کشورمان اسلامی، صبح پنج شنبه سیزدهم ماه آبان در «روز ملی مجادله با استکبار جهان» در سر تا سر کشور طنین انداز می شود و مردمان عاشورایی کشورمان بد عهدی و غیر قابل اعتماد بودن امریکا را در گوش جهانیان فریاد خواهند کرد.

یوم الله سیزدهم آبان تبلور خشم الهی ، انقلابی و حماسی ملت حسینی و عاشورایی کشورمان ستم ستیز علیه استکبار بین المللی و امریکا به عنوان "مصداق هسته استکبار" و سردمدار جریان ستم و طاغوت است.

ملت عاشورایی کشورمان اسلامی و حسینیان وقت در شهر تهران (مقابل لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده) و در بیش از ۸۵۰ شهر و شهرستان سر تا سر کشور در یو م الله ۱۳ آبان بی اعتمادی خود را به امریکا جیغ خواهند کشید.

همچنین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه دعوت و دعوت عمومی، حین بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان و بزرگداشت شهدای گرانقدر ۱۳ آبان از ملت استکبار ستیز و پیوسته در صحنه کشورمان اسلامی و تمامی آحاد، اقشار و اصناف گوناگون کشورمان فرا خواند تا با وجود انقلابی، گسترده، متحد و حماسی خود در «تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان»، حین اکران خشم و نفرت انقلابی علیه استکبار بین المللی بر مواضع اصولی خود و آرمانهای شهدا و امام شهیدان مهر تأیید مجدد بزنند و بار دیگر بد وعده ای و غیر قابل اعتماد بودن ایالات متحده را در گوش جهان فریاد کنند.

این شورا در اطلاعیه خود اعلام کرد: یوم الله سیزدهم آبان تجلی واقعی، مولود عینی، الگوی به روز و تمام نمای پیام تاریخی، جهانشمول و مفاهیم پر ارزش و گرانسنگ حماسۀ جاویدان قیام عاشورای حسینی است و امریکای جنایتکار خائن و مخل نظم و امنیت عمومی جهان به عنوان «ابلیس بزرگ»، «مصداق هسته استکبار» و بچه نامشروع جریانهای طاغوتی و سلطه اغواگرایانه شیاطین است.

در بخش دیگر این اطلاعیه آمده است: مهمانی ۱۳ آبان سال جاری، روز بزرگ «فوت بر ایالات متحده» است و تازمانی که سیاستهای استکباری و خوی ظالمانه و ددمنشانه امریکا علیه کشورمان و سایرکشورها و دولتهای مستقل، آزادیخواه و عزت طلب ادامه یابد، نه این که شعار «فوت بر ایالات متحده» به عنوان عمده ترین و اصلیترین شعار مردمان در تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سایر مهمانی و عالیت های انقلاب اسلامی حذف نمی گردد بلکه این شعار و پیام با وسعت و فراگیری تاریخی و آزادی بخش خود و با درنوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی، سیاسی، دیپلماتیک و انسانی هرروز فراگیر تر و جهانشمول تر از پیش می شود.

این بیانیه اضافه میکند: شعار "فوت بر امریکا"، "فوت بر بریتانیا"، "فوت بر صهیونیسم و اسرائیل" و "فوت بر استکبار" امروز ملت عاشورایی کشورمان ترجمان همان شعار "هیهات منا الذله" اباعبدالله الحسین(ع) در ظهر عاشورا و همان لعنت بر یزید و لبیک به ندای جاودان "هل من ناصر ینصرنی" امام حسین(ع) در طول تاریخ است.

در ادامه اطلاعیه دعوت عمومی این شورا آمده است: به خوبی رمز، آزادگی و عزت و اقتدار ملت بزرگ کشورمان، استکبارستیزی و رویارویی با سلطه قیمتی عالم است و وجه اشتراک عاشورای حسینی و سه واقعه مهم یوم الله ۱۳ آبان همان روح مجادله با ستم و ظالم و استکبار است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حین دعوت از ملت بزرگ وعاشورایی کشورمان اسلامی خواست می کند با وجود عاشورایی، حماسی و انقلابی خود در مخصوص مهمانی تظاهرات ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان و سردادن شعار دایمی خود یعنی«فوت بر امریکا» و «فوت بر اسرائیل» فریاد رسای «هیهات منا الذله» حسینی را بار دیگر به گوش وجدان های آگاه و واقعیت طلب جهان منتقل بکنند.

مخصوص مهمانی تظاهرات ضداستکباری یوم الله ۱۳ آبان در شهر تهران از ساعت ۱۰:۰۰ صبح فردا (پنج شـــنبـه ۱۳ آبان) دربرابر لانه جاسوسی پیشین ایالات متحده واقع درخیابان آیت الله العظمی طالقانی، تقاطع خیابان شهید مفتح با سخنرانی سردار سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران و برنامه های متنوع به انجام رسانده میشود.

****لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد****

نگارش از: شهسوار ن.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا معطر کنم از لطف نسيم تو مشام
««« »»»
شمه‌ای از نفحات نفس يار بيار

شعار مرگ بر آمریکا ترجمان شعار «هیهات منا الذله» است

TT / 150 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال