روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، طنین فریاد مرگ بر آمریکا و "نه" به دشمن انست


روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، طنین فریاد مرگ بر آمریکا و "نه" به دشمن انست

سپاه پاسداران انقلاب در بیانیه‌ای با بزرگ داشت یوم الله ۱۳ آبانماه؛ روز ملی مجادله با استکبار بین المللی را فرصت بازنمایی صحبت سلطه‌ستیزی و سلطه‌گریزی و طنین فریاد فوت بر امریکا و "نه" به دشمن آگاهی داشت.

تصویر و عکس روز ملی مجادله با استکبار بین المللی، طنین فریاد فوت بر آمریکا و "نه" به دشمن انست

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، سپاه پاسداران انقلاب در بیانیه ای با بزرگ داشت یوم الله ۱۳ آبانماه؛ روز ملی مجادله با استکبار بین المللی را فرصت بازنمایی صحبت سلطه ستیزی و سلطه گریزی و طنین فریاد فوت بر امریکا و «نه» به دشمن آگاهی داشت.

در بخشی از این بیانیه آمده است: رخدادها و حوادث تأثیرگذار ۱۳ آبانماه که در سه مقطع ویژه، بیانگر وجوه متنوع و متمایزی از تاریخ ضدامریکایی و استکبار ستیزی ملت ایران است نمایان کننده اهمیت راهبردی و تاریخ ساز این مصاف بزرگ می باشد.

این بیانیه اضافه میکند: تبیین و تفسیر واقع بینانه و آینده نگرانه مقابله "انقلاب اسلامی" و "نظام سلطه گر امریکا" از حساسیت ویژه دوره تاریخی حاضر ماجرا می کند، به گونه ای که با قاطعیت می شود گفت "دهه چهارم انقلاب دهه سرنوشت ساز جدال تاریخی ملت ایران و هیأت حاکمه آمریکا امریکا" به حساب مییاید.

این بیانیه "زنده ماندن" و فراگیری شعار "فوت بر امریکا" در محیط ملی ناحیه ای و حتی بین المللی را پویایی ندای ابراهیمی خمینی بت شکن در روند حرکت ملت های حق طلب و استکبارستیز توصیف و تصریح کرده است: بزرگ داشت یوم الله ۱۳ آبانماه و روز ملی مجادله با استکبار بین المللی، در کمپ فکری و محاسباتی انقلاب اسلامی و نظام سلطه معیاری تٲثیرگذار و تعیین کننده در سنجش پایداری بر هویت گذشته و وزن کشی توان تداوم راه آینده به حساب مییاید.

این بیانیه تأکید کرده است: تبیین پیام "به یاد ماندنی ای انقلاب اسلامی" و "زنده بودن روح انقلابی گریه کن" در آحاد مردمان و مسئولان کشور به خصوص شعار فوت بر امریکا به عنوان تبلور این واقعیت در دوره بعد از برجام قادر خواهد بود تفکر و رویای بازگشت "نفوذ" و "سلطه" امریکا به ایران اسلامی را باطل سازد.

این بیانیه ۱۳ آبان را فرصتی برای برجسته سازی پدیده ضد استکباری و ضد امریکایی در صحبت و فرهنگ انقلاب اسلامی و تبیین رخدادهای سه گانه اما با هویت واحد این روز تاریخی، قلمداد و یادآوری کرده است: "تبعید حضرت امام (ره) به کشور ترکیه در سال ۴۲"، "کشتار وحشیانه دانش آموزان انقلابی در سال ۱۳۵۷" و "تسخیر لانه جاسوسی امریکا در سال ۱۳۵۸" نمایان میکند هنرپیشه اصلی و منشأ هر سه حادثه امریکا و دشمنی قصر سفید با ملت ایران بوده است.

این بیانیه عارضه های معنادار و تاریخ ساز پدیده سیزده آبان را تابلوی تمام نمای آگاهی، بصیرت و هوشمندی ملت ایران تلقی و تصریح کرده است: "فروریختن ابهت امریکا نزد جامعه بشری" ، "پدیدار شدن فرهنگ استکبارستیزی و ضدامریکایی در ایران و منطقه"، "برهم خوردن موازنه استعماری در منطقه و معادلات سیاسی ساخته غرب در ایران" و "خنثی سازی راهبردها و نقشه های امریکایی ها به دنبال گیری سناریوی فشار و تحدید" از جمله ره آوردهای مقاومت و ایستادگی ملت ایران برابر امریکا و عوامل ناحیه ای و فرامنطقه ای قصر سفید است.

این بیانیه مقابله با ترویج گزاره اشتباه "حل معضلات کشور در گرو سازش است" را از عبرت های ۱۳آبانماه و حدود چهاردهه مجادله با امریکا بعد از پیروزی انقلاب اسلامی شناسایی و اضافه کرده است: مقابله هوشمندانه با نقشه ها و توطئه های تازه امریکا در دوره تاریخی بعد از "برجام" نیازمند تمسک و پایبندی به همان منطق محکمی است که بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران (ره) و رهبر انقلاب (مد ظله العالی) در ۳۸ سال گذشته در مصاف با آمریکا تمجید و تبیین کرده اند و ملت ایران براساس آن همچنان شعار "فوت بر امریکا" را زنده نگه داشته و موضع خود را "نبود اعتماد و خوشبینی" به این "دشمن غدار" و دولت "دروغگو"، "بدعهد"، "فریبکار" و "از پشت خنجرزن امریکا"، گذاشته است.

این بیانیه در انتها با پاسداشت یاد و نوستالژی شهیدان ملت ایران در عرصه مقاومت ضدامریکایی و تکریم و تعظیم به مقام شامخ بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران (ره) بعنوان رهبر این حرکت بزرگ و همچنین فراخوان از اقشار و آحاد ملت ایران برای وجود پرشور، انقلابی و حماسی در آئین های "13 برج آبان" و "روز ملی مجادله با استکبار بین المللی" تأکید کرده است: اصلیترین شعار و پیام عبرت یاد گیر و تاریخ ساز واقعه ی سیزده آبان، "حفظ مرزبندی با دشمن غداری" است که چشم نگاه کردن عزت، استقلال و ثبات ایران اسلامی دربین انبوهی از ناامنی ها و بحران های ناحیه ای را ندارد و بی تردید آنچه برابر سیاست و ذات دولت سلطه گر و مستکبر امریکا و معضلات فراروی کشور نجات بخش و پیروزی آفرین است "حفظ روحیه و تفکر انقلابی" و نماد آن نبود تبعیت از دشمن، "نه" به امریکا و مقابله تمام عیار با شبکه خبیث سلطه و صهیونیست است.

____________________________________

گردآوری از : منيژه ع.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه اين زمان دل حافظ در آتش هوس است
««« »»»
که داغدار ازل همچو لاله خودروست

روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، طنین فریاد مرگ بر آمریکا و "نه" به دشمن انست

TT / 157 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات