لاریجانی: انتخاب رئیس جمهور لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به خوبی منعکس کرد


لاریجانی: انتخاب رئیس جمهور لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به خوبی منعکس کرد

رئیس مجلس بیان داشت: انتخاب ریاست جمهوری لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به درستی منعکس کرد و این انتخاب تاریخی در لبنان و در ناحیه تاثیرات مثبتی بر مکان قرار خواهد داد.

تصویر و عکس لاریجانی: انتخاب ریاست جمهوری لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به درستی منعکس کرد

به اعلان سرزه و به نقل از «نسیم آنلاین»، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در تماس تلفنی با نبیه بری رئیس مجلس لبنان انتخاب «میشل عون» را به عنوان ریاست جمهوری این کشور تبریک گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش اصلی نمایندگان پارلمان لبنان در انتخاب ریاست جمهوری این کشور گفت: قطعا تدبیر و درایت مجلس و نمایندگان لبنان در حل مشکل انتخاب ریاست جمهوری در کشور اثر مستقیم داشت.

وی اضافه کرد: انتخاب ریاست جمهوری لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به درستی منعکس کرد و این انتخاب تاریخی در لبنان و در ناحیه تاثیرات مثبتی بر مکان قرار خواهد داد. دولت و مجلس ایران همانند گذشته در جوار ملت لبنان و محور مقاومت در مجادله با رژیم صهیونیستی و تروریسم تکفیری ایستاده است.

نبیه بری، رئیس مجلس لبنان نیز حین قدردانی و تشکر از ولی امر مسلمین، رئیس مجلس شورای اسلامی و نمایندگان پارلمان و دولت ایران گفت: نقش پشتیبانیهای ایران از مردمان، پارلمان و دولت لبنان بی بدیل و قابل تقدیر است.

وی اضافه کرد: انتخاب ریاست جمهوری لبنان نمایان کرد چه رحلت کرده و چه در حال فقط وحدت صفوف و گروه های داخلی است که قادر هست به امت اسلامی و مردمان لبنان یاری رساند تا مقابل زیاده خواهی های رژیم صهیونیستی بایستند.

نبیه بری همچنین گفت: امیدواریم از طریق مکالمه و مذاکره با گروه های گوناگون دولت وحدت ملی را در لبنان تشکیل دهیم.

********************************

نگارنده : افسانه ا.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن چه اسکندر طلب کرد و ندادش روزگار
««« »»»
جرعه‌ای بود از زلال جام جان افزای تو

لاریجانی: انتخاب رئیس جمهور لبنان پیام وحدت نیروهای مقاومت را به خوبی منعکس کرد

TT / 74 — TP / 27%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال