شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان انجام یک مسئولیت اجتماعی است


شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان انجام یک مسئولیت اجتماعی است

خبرگزاری فارس: شرکت در راهپیمایی 13 برج آبان انجام یک مسئولیت اجتماعی است

وزیر آموزش و پرورش نقل کرد: شرکت در راهپیمایی ۱۳ برج آبان، انجام یک مسئولیت اجتماعی است.

به اعلان سرزه و به نقل از گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، فخرالدین احمدی دانش آشتیانی در وزیر آموزش و پرورش در نخستین نشست شورای معاونان این وزارتخانه که عصر امروز در آپارتمان شهید رجایی به انجام رسانده شد، با اشاره به بزرگ داشت روز دانش آموز و روز استکبارستیزی اظهارکرد:باید با وجود در راهپیمایی ۱۳ برج آبان و فراخوان از دانش آموزان و فرهنگیان کشور، بتوانیم مسئولیت اجتماعی خود را به درستی به انجام رسانیم.

وی با اظهار این که نباید درمقابل مسائل اجتماعی بی فرق باشیم،تصریح کرد: همانگونه که در برنامه های ارائه شده به مجلس شورای اسلامی آوردم،باور می‌ دارم که باید به امور پرورشی و فرهنگی دانش آموزان بیش از آنچه که در حال حاضر وجود دارد، توجه کرد و این مهم باید در سطح مدارس و برای دانش آموزان دوره ابتدایی عینیت پیدا کند.

دانش آشتیانی ادامه داد: این سخن به این معنا نیست که مسائل تعلیمی باید کنارگذاشته شود؛ بلکه باید در امور پرورشی به دانش آموزان موضوعاتی شبیه به مهارت های حیات که در سند تغییر بنیادین نیز آمده، آموزش داده شود که نهادینه کردن این امور در سنین خردسالی و در مقطع ابتدایی شکل می گیرد.

وزیرآموزش و پرورش با اشاره به برنامه های کوتاه مدت خود، یاد آوری کرد: بخش های گوناگون آموزش و پرورش باید در جهت اجرایی کردن این برنامه ها تلاش کرده و ضروری است در این خصوص برنامه های اجرایی خود را ارائه دهند.

وی با اظهار این که اعتلای خانه ات و جایگاه فرهنگیان از اصلیترین برنامه های آموزش و پرورش است،نقل کرد: معلم نباید در محیط مدرسه نگرانی داشته باشد تا بتواند به ارتقای فعالیت های تعلیمی و پرورشی دانش آموزان توجه بکند و همه بخش ها باید به گونه ای برنامه ریزی کنند تا خانه ات اجتماعی معلمان حداقل در درون خود آموزش و پرورش رعایت شود.

عضو کابینه تدبیر و امید با تأکید بر اصل «برنامه محوری»،اظهار کرد: باید تقسیم کار در بخش های آموزش و پرورش به گونه ای صورت گیرد تا اهم فعالیت ها در ستاد به صورت «سیاست قرار دهی و نظارت»باشد و امورات اجرایی به استان ها، نواحی و مدارس واگذار شود.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد

گردآورنده: فراز م.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باغبان گر پنج روزی صحبت گل بايدش
««« »»»
بر جفای خار هجران صبر بلبل بايدش

شرکت در راهپیمایی ۱۳ آبان انجام یک مسئولیت اجتماعی است

TT / 78 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال