لزوم شناخت هجمه های استکبار در وضعیت کنونی کشور


لزوم شناخت هجمه های استکبار در وضعیت کنونی کشور

خبرگزاری فارس: ضرورت شناخت هجمه‌های استکبار در حالت کنونی کشور

رئیس فرمانداری شهرستان زنجان نقل کرد: در حالت کنونی کشور شناخت هجمه‌های استکبار لازم است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، رسول بیات عصر امروز در میان دانش آموزان منطقه ۲ این شهرستان بیان کرد: دانش آموزان سرمایه های این سرزمین هستند.

وی با یادآوری تلاش های دانش آموزان در هشت سال پاسداری مقدس نقل کرد: در زمان هشت سال پاسداری مقدس فقط از شهرستان زنجان ۴۰۰ شهید اهداء نظام و انقلاب شده است.

رئیس فرمانداری شهرستان زنجان با اشاره به این که در هشت سال پاسداری مقدس همه ملت کشورمان به صورت یکپارچه درپی حفظ کیان کشور بودند، ادامه داد: برای مجادله با استکبار باید توانا بود.

وی در ادامه سخنانش با تاکید بر شناخت هجمه های استکبار در حالت کنونی کشور نقل کرد: تا مقصد دشمن را نشناسیم، آگاهی نخواهیم داشت چه باید بکنیم.

این مسؤول با اشاره به این که یکی از اقدامات استکبار در ضربه زدن به کشور فاصله انداختن بین نسل قدیم و نسل تازه است، تاکید کرد: باید تلاش کنیم پیوند نسلی در کشور به وجود آید، به این علت که شکاف نسل ها به کشور ضربه می زند.

بیات ایجاد اختلاف در جامعه را از دیگر هجمه های استکبار عنوان کرد و اضافه کرد: حفظ وحدت اصلیترین روش مجادله با استکبار است.

وی با تاکید بر دشمن شناسی و تقویت همبستگی در جامعه عنوان کرد: باید همچون هشت سال پاسداری مقدس در حفظ کشور همکاری و همبستگی داشته باشیم.

**انتها**

نگارش از : اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من آن نيم که دهم نقد دل به هر شوخی
««« »»»
در خزانه به مهر تو و نشانه توست

لزوم شناخت هجمه های استکبار در وضعیت کنونی کشور

TT / 59 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال