عده ای می خواهند روحیه استکبارستیزی و آرمان خواهی را از مردم بگیرند/۱۳ آبان باعث صدور آرمان‎های انقلاب شد


عده ای می خواهند روحیه استکبارستیزی و آرمان خواهی را از مردم بگیرند/۱۳ آبان باعث صدور آرمان‎های انقلاب شد

خبرگزاری فارس: عده‌ای می‌خواهند روحیه استکبارستیزی و آرمان‌‌خواهی را از مردمان بگیرند/13 آبان ماه سبب صدور آرمان‎های انقلاب شد

مسؤول بسیج دانشجویی همدان با بیان این که امروز عده‌ای به پیروی از ایالات متحده به این نتیجه رسیده‌اند که باید روحیه استکبارستیزی و آرمان‌‌خواهی را از مردمان بگیرند؛ گفت: اگه روحیه استکبارستیزی گرفته شود چیز زیادی از انقلاب باقی نمی‌ماند.

طیب فریادرس امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به اهمیت تاریخی سالروز ۱۳ آبان ماه و تسخیر لانه جاسوسی، علت این مهم را نامگذاری آن به «انقلاب دوم» از سوی رهبر کبیر انقلاب آگاهی داشت و اظهار کرد: این نامگذاری نشان از اهمیت محتوای این روز و ضرورت تداوم ماهیت آن دارد.

وی با بیان این که ۱۳ آبان ماه شکل دهی محتوای انقلاب اسلامی در آرمان ها را به طور قابل توجهی ارتقا داد، گفت: با اتفاقات ۱۳ آبان ماه در پاسداری از ارزش ها، آرمان های نظام اسلامی در سطح جهانی، روابط خارجی و نوع ارتباط با تواناییهای بزرگ برجسته تر شد.

مسؤول بسیج دانشجویی استان همدان با بیان این که ۱۳ آبان ماه نمایان کرد انقلاب اسلامی با الگوگیری از قیام امام حسین(ع) و منش ستم‎ستیزی روی کار آمده است، اضافه کرد: انقلاب اسلامی با هدف استکبارستیزی و رویارویی با ستم و ستم جهانی بوجود آمد.

وی شکل گیری انقلاب اسلامی را دربرابر استبداد داخلی و وقوع انقلاب دوم در ۱۳ آبان ماه را درمقابل استبداد جهانی آگاهی داشت و تصریح کرد: اهمیت انقلاب دوم بسیار بالاست زیرا اگه کسی سفتی ها و مرارت های ایستادگی درمقابل استبداد جهانی را متوجه باشد به اهمیت این بحث پی می برد.

فریادرس با بیان این که امروز عده ای به پیروی از ایالات متحده به این نتیجه رسیده اند که باید روحیه استکبارستیزی، ستم ستیزی و آرمان خواهی را از مردمان بگیرند؛ اظهار کرد: اگه روحیه استکبارستیزی از مردمان گرفته شود چیز زیادی از انقلاب باقی نمی ماند و انقلاب زیان می نگاه کند.

وی تمام پیشروی ها و بهبودهای کشور را ناشی از روحیه استکبارستیزی و آرمان خواهی مردمان آگاهی داشت و یاد آوری کرد: عده ای در این سال ها تلاش کردند بگویند ما قادر هستیم معضلات اقتصادی را حل کنیم و راه چاره شان نیز کنار آمدن با استکبار و زورگویان بود که البته نگاه کردیم اینشکلی نشد.

مسؤول بسیج دانشجویی استان همدان با گریزی به پیشنهاد رهبری در ضرورت توجه به تمرین قهرمانانه در مذاکرات اتمی، در ادامه گفت: مذاکرات صورت گرفت و عده ای نیز به آن خوش بین بودند اما طرف غربی به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرد.

وی با تأکید بر این که با توافق در مذاکرات، باز هم معضلات حل نشد، یادآور شد: امروز با وجود قول های داده شده از سوی غرب، در مسائل پولی، بانکی و تجارت مشکل داریم زیرا آنها به تعهدات خود عمل نکردند و همین امر نمایان میکند غرب و استکبار هیچ گاه قابل اعتماد نبوده و نیست.

فریادرس با اشاره به اظهارات ولی امر مسلمین جهان بیان کرد: رهبری فرمودند اگه بحث اتمی را واگذار کنید، بعد درپی این هستند که موشکی را واگذار کنید، بعد درپی اجرای حقوق بشر آمریکایی هستند تا این که هویت ما را بگیرند.

وی با بیان این که باید هوشیار باشیم، وجود در راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با توجه به شرایط امروز را ضروری و واجب آگاهی داشت و اضافه کرد: پیام ۱۳ آبان ماه این است که اگه درمقابل استکبار نایستیم ما را به حالتی میبرند که به کاپیتولاسیون تن دهیم.

مسؤول بسیج دانشجویی استان همدان با بیان این که غرب می خواهد عزت خود را کاملاً واگذار کنیم تا از ما راضی باشد، تأکید کرد: به طور حتم این آرزو را به گور خواهند برد.

وی در بخش دیگری از سخنانش با بیان این که برنامه های متنوعی به عالیت ۱۳ آبان ماه در دانشگاه های استان در حال برگزاری است، برگزاری مناظرات دانشجویی و اساتید را از جمله این برنامه ها برشمرد.

فریادرس بیان کرد: وجود مهمانان کشوری از جمله سردار قاسمی و مهمانان خارجی و سخنرانی اطراف استکبارستیزی از دیگر برنامه هاست که بخشی از آنها اجرا شده و یا در حال اجراست.

****لطفا نظر دهيد****

نگارش توسط: روشن ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گرم ترانه چنگ صبوح نيست چه باک
««« »»»
نوای من به سحر آه عذرخواه من است

عده ای می خواهند روحیه استکبارستیزی و آرمان خواهی را از مردم بگیرند/۱۳ آبان باعث صدور آرمان‎های انقلاب شد

TT / 134 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال