پست بانک خراسان جنوبی به ۹۳ هزار خانوار روستایی خدمات بانکی ارائه می کند


پست بانک خراسان جنوبی به ۹۳ هزار خانوار روستایی خدمات بانکی ارائه می کند

مدیر امور شعب پست بانک خراسان جنوبی با بیان این که ۲۹ هزار و ۲۴۱ خانوار روستایی در استان حضور دارد، نقل کرد: پست بانک به ۹۳ هزار و ۱۹۵ خانوار روستایی و ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر مداومی بگیر کمیته امداد امام خمینی ره یارانه توجه کرد می‌کند.

تصویر و عکس   پست بانک خراسان جنوبی به ۹۳ هزار خانوار روستایی خدمات بانکی ارائه می کند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از بیرجند، حمیدرضا احمدپورشهری در مهمانی ملاقات با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی بیان داشت: اداره پست بانک از سال ۱۳۷۵ تأسیس شده است و تنها بانک تخصصی است.

وی با بیان این که نحوه خدمت منتقل کنی بانکی این اداره به این نحوی است که کارگزاری در روستاها از اشخاص خود روستا برگزیده میشود و توجه کرد تسهیلات متعددی انجام می شود.

مدیر امور شعب پست بانک خراسان جنوبی با بیان این که برای ایجاد هر باجه در روستا مبلغ ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان مخارج تجهیزات است، بیان کرد: همچنین در صورت خواست متقاضی در هر روستا امکان ایجاد باجه حضور دارد.

احمدپورشهری با اشاره به خدمات ارایه شده توسط این بانک در روستاها تصریح کرد: تمام خدمات اعم از حسابهای جاری، کوتاه مدت و بلند مدت و غیره که یک شعبه بانکی در شهر ارایه می دهد در روستاها نیز ارایه می شود.

وی نقل کرد: هیچ بانکی میلی برای ارایه خدمات به روستاها نداشت اما ما سعی کردیم تمام خدمات بانکی را از وقت تأسیس در روستاها به خوب ترین وجه پیشنهاد کنیم.

مدیر امور شعب پست بانک خراسان جنوبی با بیان این که ۲۹ هزار و ۲۴۱ خانوار روستایی در استان حضور دارد، یاد آوری کرد: پست بانک به ۹۳ هزار و ۱۹۵ خانوار روستایی و به ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر مداومی بگیر کمیته امداد امام خمینی ره یارانه توجه کرد می کند.

احمدپورشهری بیان داشت: همچنین آمادگی داریم که هر روستایی که تقاضا داشت در آن روستا پست بانک افتتاح کنیم.

— براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد —

نگارنده : بهرام ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

همت عالی طلب جام مرصع گو مباش
««« »»»
رند را آب عنب ياقوت رمانی بود

پست بانک خراسان جنوبی به ۹۳ هزار خانوار روستایی خدمات بانکی ارائه می کند

TT / 66 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال