استاندار قزوین از واحدهای تولیدی شهرک کاسپین بازدید کرد


استاندار قزوین از واحدهای تولیدی شهرک کاسپین بازدید کرد

استاندار قزوین و هیئت همراه از واحدهای محصولی شهرک صنعتی کاسپین بازدید کردند.

تصویر و عکس   استاندار قزوین از واحدهای محصولی شهرک کاسپین  بازدید کرد

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از قزوین، استاندار قزوین و هیئت همراه از ظرفیت های واحدهای فعال در شهرک کاسپین استان قزوین بازدید کردند.

در این بازدید فریدون همتی استاندار قزوین ، علی پرزحمت سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین، حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و جمعی از مدیران و مسئولان استانی حاضر بودند.

واحد محصولی کار تک دستگاه با ظرفیت اسمی ۲ میلیون قطعه و با اشتغال ۵۰ نفر تولیدکننده محصولات پیستون ماشین، واحد محصولی چاشت دوست دار با ظرفیت اسمی ۲۰۰ تن انواع مختلف روغن های قنادی، کره گیاهی در روز به صورت سه شیفت و اشتغال ۶۰ نفر، واحد محصولی صانع طب با ظرفیت اسمی ۴۱۲ تن و اشتغال ۶۰ نفر تولیدکننده محصولات وسایل و تجهیزات مصرفی پزشکی، واحد محصولی خوشگوار با تولید پر کردن ۹۲ بطری نوشابه در ثانیه و اشتغال ۴۰۰ نفر به صورت شیف و واحد محصولی نای مصنوعی بود از جمله شماری از بازدیدهای انجام شده توسط استاندار قزوین و جمعی از مسئولان بود.

واحد تولید چاشت دوست دار در سال ۱۳۸۳ در ابتدای زمینه تولید انواع مختلف محصولات لبنی فعال بوده ولی به علل گوناگون از جمله تحریم ها روند تولید به مدت ۳ سال متوقف بوده و پس از مدتی با تحول محصولات محصولی و اخذ تسهیلات سبک رونق واحد مجدد افتتاح و فعال شده است.

————————————————–

نگارنده : بهناز ذ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جگر چون نافه‌ام خون گشت کم زينم نمی‌بايد
««« »»»
جزای آن که با زلفت سخن از چين خطا گفتيم

استاندار قزوین از واحدهای تولیدی شهرک کاسپین بازدید کرد

TT / 46 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال