هیئت سرمایه گذاری روسیه از واحدهای دانشگاهی مازندران بازدید کردند


هیئت سرمایه گذاری روسیه از واحدهای دانشگاهی مازندران بازدید کردند

هیئت سرمایه‌گذاری روسیه ظهر امروز از چندین مرکز دانشگاهی استان بازدید کردند.

تصویر و عکس   هیئت سرمایه گذاری روسیه از واحدهای دانشگاهی مازندران بازدید کردند

سرزه به نقل از خبر گزاری تسنیم خبر می دهد از ساری، هیئت تجاری سرمایه گذاری ناحیه ولگاگراد فدراسیون روسیه صبح امروز وارد مازندران شدند.

این هیئت تجاری سرمایه گذاری در اولین برنامه از مسافرت دو روزه خود به استان با فعالان اقتصادی استان ملاقات داشته و از نزدیک با ظرفیت های سرمایه گذاری مازندران آشنایی پیدا کردند.

جلسات گروه های کشاورزی، دانشگاهی و خدمات فنی و مهندسی هیئت روسی استان فدرالی ولگاگراد روسیه نیز قبل از ظهر امروز بین طرف های تجاری مازنی و روسی برگزار و مقرر شد در انتها مسافرت تفاهم نامه های مشترکی در حوزه های مربوطه منعقد شود.

هیئت سرمایه گذاری تجاری ناحیه ولگاگراد فدراسیون روسیه در ادامه مسافرت روز نخست خود به مازندران به شهرستان بابل مسافرت کرده و از نزدیک با اساتید و دانشگاهیان دانشگاه نوشیروانی بابل آشنایی پیدا کردند.

این هیئت حین وجود در دانشکده فنی دانشگاه نوشیروانی بابل با جدیدترین ابداعات و نوآوری های دانشجویان واساتید این دانشگاه نیز آشنایی پیدا کردند.

هیئت روسی همچنین عصر امروز از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع نرمال مازندران بازدید و با واپسین یافته های علمی حوزه کشاورزی شمال کشور در جلسه ای آشنایی پیدا کردند.

بازدید از شرکت خوراک دام و آبزیان مازندران، ناحیه مخصوص اقتصادی بندر امیرآباد، شرکت پرتو دانه بحر خزر، مجتمع زارعی دشت ناز از دیگر برنامه های بازدید این هیئت روسی در روز پنجشنبه خواهد بود.

انتها بخش مسافرت هیئت سرمایه گذاری تجاری روسیه بازدید از بزرگ ترین شرکت پرورش ماهیان خاویاری خاورمیانه در قره برون جویبار خواهد بود.

*****************************************

تهیه شده توسط : سيروس د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نشان عهد و وفا نيست در تبسم گل
««« »»»
بنال بلبل بی دل که جای فريادست

هیئت سرمایه گذاری روسیه از واحدهای دانشگاهی مازندران بازدید کردند

TT / 64 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال