وزیر دفاع هند از منطقه کشمیر بازدید کرد/۶ مقام پاکستانی دهلی نو را ترک کردند


وزیر دفاع هند از منطقه کشمیر بازدید کرد/۶ مقام پاکستانی دهلی نو را ترک کردند

خبرگزاری فارس: وزیر دفاع کشور هند از ناحیه کشمیر بازدید کرد/6 مقام پاکستانی دهلی بدیع را رها کردند

وزیر دفاع و فرمانده ارتش کشور هند حین بازدید از ناحیه پرتنش کشمیر، در جریان واپسین حالت امنیتی ناحیه تحت مهار کشور پاکستان و کشور هند قرار گرفت.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، درپی چالشهای اخیر در ناحیه کشمیر، روز چهارشنبه «مانوهار پاریکار» وزیر دفاع و «دالبیر سینگ» فرمانده ارتش کشور هند از این ناحیه بازدید کردند.

بازدید وزیر دفاع کشور هند از کشمیر و قرار گرفتن در جریان تازه ترین حالت امنیتی این ناحیه برای نخستین بار پس از هجوم ارتش کشور هند به کمپ شبه نظامیان در کشمیر صورت می گیرد.

وزیر دفاع کشور هند که از سوی فرمانده و جمعی از مقامات ارشد ارتش همراهی می شد، گزارشاتی درباره واپسین حالت دره کشمیر، ناحیه تحت مهار کشور پاکستان و کشور هند و همچنین مرزهای جهانی گرفت.

۶ مقام پاکستانی دهلی بدیع را رها کردند

همزمان امروز رسانه های هندی گزارش دادند که ۶ مقام دفتر کمیسیون عالی کشور پاکستان، کشور هند را رها کرده اند.

یک منبع آگاه در کمیسیون عالی کشور پاکستان به پایگاه «هیندو» نقل کرده است: «از آنجا که کار در این محیط مسموم برای مقامات سخت شده بود، این بر آن شده شد. دولت کشور هند دیپلمات های ما را ارعاب و به مخاطره مییاندازد. به همین خاطر دیگر قادر نیستیم در این کشور مانده و فعالیت کنیم.»

این این اقدام یک روز پس از آن انجام شده که دولت کشور هند «محمود اختر» از مقامات پاکستانی را به «جاسوسی» متهم کرده و او را عنصر نامطلوب اعلام کرد.

رسانه های پاکستانی اعلام کرده اند که شاید اسلام آباد دو مقام هندی بنام های «راجش آگنیوتری» و «بالبیر سینگ» را اخراج می کند.

— نظرات شما کاربران عزيز براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود —

نگارش توسط : بهمن ط.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن روز بر دلم در معنی گشوده شد
««« »»»
کز ساکنان درگه پير مغان شدم

وزیر دفاع هند از منطقه کشمیر بازدید کرد/۶ مقام پاکستانی دهلی نو را ترک کردند

TT / 111 — TP / 42%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال