با این قلم هوشمند به سادگی اندازه گیری کنید


با این قلم هوشمند به راحتی اندازه گیری کنید

برخلاف تمامی بهبودهای فنی در تمام این سال ها، اندازه گیری اشیا در منزل همچنان با خط کش های کهنه مدرسه و یا مترهای پارچه ای انجام می شود که به خاطر وجود خمیدگی ها و ناهمواری ها دقیق عمل نمی کنند. اما شرکت Instrumments در این زمینه به سبک خوب تری اندیشیده است.
وب سایت تک شات: برخلاف تمامی بهبودهای فنی در تمام این سال ها، اندازه گیری اشیا در منزل همچنان با خط کش های کهنه مدرسه و یا مترهای پارچه ای انجام می شود که به خاطر وجود خمیدگی ها و ناهمواری ها دقیق عمل نمی کنند. اما شرکت Instrumments در این زمینه به سبک خوب تری اندیشیده است.
تصویر و عکس با این قلم هوشمند به سادگی اندازه گیری کنید

خالقین پیشین Misfit در حال پرده برداری از ۰۱ هستند که یک سیستم هیبریدی اندازه گیری و یک قلم تلقی میشود و قادر هست با اشاره به سمت اشیاء ابعادشان را به سادگی اندازه گیری کند. (البته مدل استایلوس و مدادی این سیستم نیز وجود می دارد). این محصول با سرفیس های سه بعدی نیز فعالیت میکند بنابراین خطوط و خمیدگی ها دیگر محدودیت تلقی نمیشوند.

همانطور که انتظار می رفت ۰۱ قادر هست از مزایای اتصال به گوشی اندرویدی و یا آیفون نیز بهره مند شود. شما می توانید اندازه ها را به صورت اتوماتیک به گوشی رسانید و آنها را به اشتراک قرار بدهید؛ یا حتی چنانچه درپی بهره گیری از ابعاد اشیاء در طرح و نقاشیها و نقشه ها هستید می توانید آنها را به مقیاس نکته نگاه مبدل کنید.

Instrumments هم اکنون پیشنهاد این گجت را از طریق سایت خود و وب سایت اندیگوگو فراهم کرده است که قیمت خود محصول معادل ۱۴۹ دلار به قاب چرمی آن نیز به قیمت ۲۹ به فروش می رسد. همچنین چنانچه به سرعت پیشنهاد خود را به تصویب نرسانید قادر نیستید یک قاب مجانی گیرید. این یک برنامه سرمایه گذاری مشروط نیست که ماه ها با وقت پرده برداری فاصله داشته باشد.

بنابراین فروشگاه های خرده به فروش رسانی سراسر دنیا در تاریخ ۱ ماه دسامبر به ۰۱ دسترسی خواهند داشت. این سیستم بسیار پربها است اما چنانچه یک مهندس، طراح و یا علاقه مند به ساخت منزل باشید، مخارج کردن برای تهیه کرد چنین تولیدی قابل توجیه خواهد بود.

— پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست —

نگارش توسط : بهرام د.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غمزه شوخ تو خونم به خطا می‌ريزد
««« »»»
فرصتش باد که خوش فکر صوابی دارد

با این قلم هوشمند به سادگی اندازه گیری کنید

TT / 93 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال