منصوریان: هیات مدیره درباره کسر قرارداد بازیکنان تصمیم بگیرد تابع هستیم/تاریخی برای جام حذفی به ما اعلام نشده است


منصوریان: هیات مدیره درباره کسر قرارداد بازیکنان تصمیم بگیرد تابع هستیم/تاریخی برای جام حذفی به ما اعلام نشده است

خبرگزاری فارس: منصوریان: هیات‌مدیره درباره کسر معاهده بازیکنان بر آن بشود تابع هستیم/تاریخی برای جام‌حذفی به ما اعلام نشده است

سرمربی تیم ورزش فوتبال استقلال گفت: هرچه هیأت مدیره باشگاه درباره کسر معاهده بازیکنان مصوب کند تابع هستیم و از اصول تبعیت می‌کنیم.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، جناب آقای علیرضا منصوریان سرمربی تیم ورزش فوتبال استقلال بعد از نشست هیات مدیره استقلال در میان خبرنگاران بیان داشت: در این نشست درباره عملکرد استقلال در ۱۰ هفته ابتدایی لیگ به صحبت توجه کردیم، گفتمانهایی را من به انجام رساندم و برخی صحبت ها را سایر اعضا، حین این که گزارش عملکردی را هم ارائه شد.

سرمربی استقلال گفت: وجودم در این نشست برای تشکر از اعضای هیأت مدیره بود چون در این فضا از من پشتیبانی تمام قد داشتند، در مجموع نشست خوبی بود و برای بهبود تیم صحبت های خوبی مطرح شد.

وی در رابطه با این که چه خواسته ای از اعضای هیأت مدیره در این نشست داشتید، گفت: نمی شود حرف ها را کامل زد، چون حرف های خانواده امانت است، اما ما از بهمن وارد آسیا می شویم و بعد از آن هر ۴.۵ روز یک بار در صورتی که به آسیا صعود کنیم در آسیا و لیگ باید بازی کنیم، حین این که اگه شرایط حذفی طوری باشد که صعود کنیم، بازی های ما بسیار فشرده می شود، بنابراین احتیاج داریم تا از لحاظ سخت افزاری بسیار خوب باشیم.

سرمربی پیشین نفت گفت: با نفت هم چنین شرایط سفتی را آزموده ام، هرچند که اعضای هیأت مدیره خودشان ایده های خوبی داشتند، از سوی دیگر اصلی ترین نگرانی آنها فراهم کردن منابع مالی است تا پیش از انتها مسابقات بتوانند مطالبات را به صورت کامل پرداخت کنند. در این بین جمع بندی خوبی در رابطه با اسپانسرها حاصل شده و حتی شنیده ام که قرار است با یکی از آنها معاهده بلندمدت امضا کنیم.

منصوریان درمورد موضوع کسر معاهده بازیکنان گفت: من در این مورد نگاه ای ندارم، هرچه هیأت مدیره باشگاه مصوب کند تابع هستیم و از اصول تبعیت می کنیم. هیأت مدیره باشگاه جدا از خانواده استقلال نیست، همه ما یک خانواده بزرگ هستیم و باید از محیط خانواده ۳۰ میلیونی خود به شدت پشتیبانی کنیم. بازیکنان، کادر فنی، مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره همگی عضو خانواده استقلال هستیم و در مسیری می رویم که لبخند روی لب هواداران باشگاه بنشیند.

وی در رابطه با این که بازیکنی از فهرست استقلال بیرون میرود یا نه، گفت:خیر، ما با همین بازیکنان ادامه می دهیم و موضوع وارد شدن و خروج بازیکن نداشته ایم.

سرمربی استقلال درمورد برنامه اش در تعطیلات دو هفته ای لیگ گفت: تا ۵ ماه آذر ما بازی نداریم و حدود ۲۵ روز تعطیل هستیم، در این تعطیلات فشار تاکتیکی و تمرینات خصوصی را بالاتر می بریم و در شهر تهران بدون آن که خرج روی دست باشگاه قرار بدهیم، تمرینات خود را ادامه می دهیم و مسیر آماده سازی را میگذرانیم. در این مدت تمرینات خصوصی که بازیکنان باید داشته باشند را بیشتر خواهیم کرد.

منصوریان در رابطه با این که قرار است در ۲۸ یا ۲۹ ماه آبان در جام حذفی بازی کنید، گفت: نیم ساعت پیش با سعید فتاحی از مسئولان سازمان لیگ حرف میزدم، دراین باره چیزی به من نقل نکرد. ما با ملی پنهان کن خود در جام حذفی بازی می کنیم.

**********************************

تهیه شده توسط: فرنوش ج.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو عطرسای شود زلف سنبل از دم باد
««« »»»
تو قيمتش به سر زلف عنبری بشکن

منصوریان: هیات مدیره درباره کسر قرارداد بازیکنان تصمیم بگیرد تابع هستیم/تاریخی برای جام حذفی به ما اعلام نشده است

TT / 116 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال