نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشان


نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشاننامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشان

نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشان 

زوج برزیلی که در انتظار دختردار شدن هستند هم اکنون 13 پسر را بطور متوالی به دنیا آورده اند و همچنان می خواهند به آرزوی دختردار شدن خود برسند. ايرینا کروز و آقای سیلوا، زوج برزیلی سیزده پسر دارند، اما دلیل این تعداد از پسران عجیب است؛ آنها به امید داشتن فرزند دختر صاحب فرزند می شوند.
نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشاننامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشاناز این گذشته، این زوج برزیلی، نام همه فرزندان خود را با حرف R شروع کرده اند. آنان مي گویند، حرف «ر» شگون دارد و ممکن است به دلیل اسم هایشان هم که شده، فوتبالیست های معروفی شوند.این زوج می گویند، اگر دقت کرده باشید اسم همه فوتبالیست های حرفه ای با راء شروع می شود و بی شک ارتباطی بین اسم و فوتبال آنها وجود دارد.

نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشاننامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشان

اسم فرزندان زوج برزیلی به این شرح است؛

 

رابسون ۱۸ ساله
رینان ۱۷ ساله
روين ١٥
روبن ١٤ سال
ریوالدو ۱۳ سال
روان ۱۲ سال
رامون ۱۰ سال
رینکون ۹ سال
ریکلیمی ۷ سال
رامیریس ۵ سال
رالیسون ۳ سال
رافائل ٢ سال
رونالدو یک ماهه
نامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشاننامگذاری جالب والدین برزیلی برای 13 پسرشانپس از گذشت بیست سال از زندگی مشترک زوج برزیلی آنها می گویند: ما آرزو داریم که خداوند به ما دختری ارزانی کند تا خوشبخت شویم. برای پسرانمان آرزو داریم که مثل نیمار، فوتبالیست های حرفه ای، معروف و ثروتمند شوند و در باشگاهی مثل بارسلونا بازی کنند.

 

 

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال