منصوریان:درموضوع کسر معاهده تابع باشگاه می باشیم


منصوریان:درموضوع کسر قرارداد تابع باشگاه هستیم

سرمربی استقلال نقل میکنید که درباره کسر معاهده تابع مصوبه هیات مدیره باشگاه هستیم زیرا باشگاه استقلال یک خانواده است.

تصویر و عکس منصوریان:درموضوع کسر معاهده  تابع باشگاه هستیم

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، جناب آقای علیرضا منصوریان پس از وجود در نشست هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: «من به بخش دوم هیات مدیره رسیدم. توضیحاتی درباره عملکرد تیم داشتم.»

درباره آینده استقلال در سه ماه آینده لیگ حرف زدم. چنانچه از پلی آف عبور کنیم باید به فکر بازی های سفت باشیم. من و دیگر اعضای هیات مدیره استقلال درباره این بحث حرف زدیم و به صورت مکتوب خواسته هایم را ارائه کردم. از مدیریت و هیات مدیره نیز تشکر کردم که در روزهای سفت از تیم و من پشتیبانی کردند. مباحث خیلی خوبی بود و به نقاط خوبی رسیدیم.»

سرمربی استقلال در پاسخ به این پرسش که “خواسته شما از هیات مدیره چه بود”، اظهار کرد: «قادر نیستم ریز گفتمان ها را به شما نقل بکنیم چون این حرفها امانت است. در بهمن ما وارد بازی های آسیایی خواهیم شد. باید در آسیا و لیگ بازی کنیم و بازی ها نزدیک می شود. ما نیاز داریم که امکانات سفت افزاری عالی ای داشته باشیم. نگرانی ما فراهم کردن امکانات مالی است تا سال جاری شرایطی فراهم شود تا پیش از انتها مسابقات، مطالبات مالی توجه کرد شود. این امکان وجود دارد که با بانک کوثر معاهده بلند مدت امضا کنیم.»

منصوریان درباره کسر معاهده گفت: «هر چیزی که هیات مدیره به ثبت رساند تابع آن هستیم. ما از سرپرست باشگاه و هیات مدیره جدا نیستیم. ما باید از محیط تیم مواظبت کنیم. در کل کلکسیون تیم و هیات مدیره و مدیرعامل باید در مسیری حرکت کنیم که موردعلاقه هواداران است.»

سرمربی استقلال درباره وارد شدن و خروج بازیکنان تصریح کرد: ما با این بازیکنان ادامه می دهیم و بحث خروج و وارد شدن بازیکنان نداریم.

ادامه دارد…

– با تشکر از انتخاب شما-

تهیه کننده : آذرمهر ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بر آن نقاش قدرت آفرين باد
««« »»»
که گرد مه کشد خط هلالی

منصوریان:درموضوع کسر معاهده تابع باشگاه می باشیم

TT / 66 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال