نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز!


نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز!

نقد صریح خسرو معتضد از جنیفر لوپز در یک نامه

خسرو معتضد تاریخ نویس حکومتی و اجراکننده-کارشناس «برنامه های تاریخ معاصر» در صدا و سیمای ایران است. وی پیش از انقلاب در دانشکدهٔ رادیو و تلویزیون و مدتی نیز در دانشکده افسری ، تاریخ معاصر تدریس می کرده است.
برای ما ایرانیان خسرو معتضد بسیار آشناست . وی تاریخدانی است که در برنامه هایی مرتب در تلویزیون زوایای گوناگونی از تاریخ را روایت می کند و البته با اظهاری بسیار شیرین و گیرا!
معتضد گاها به همراه روایت برخی رخدادهای تاریخی چنان متاثر می شود که خود به گریه می افتد. او یکبار در روایت وارد شدن نیروهای بیگانه به تهران بزرگ هنگام بیان حالت سربازان ایرانی چنان متاثر شد که در هنگام سخن نقل کردن با بغض و اشک روایت تاریخ می کرد.
خسرو معتضد در نامه به صدف طاهریان از وی خواسته بود به مکان عریان کردن خود در شبکه های ماهواره ای و رسانه های آنلاین ، سعی کند آمزش هنرپیشهی و زبان انگلیسی برود.
اما گویا وی نامه های دیگری هم نگاشته که در یک نکته به جنیفر لوپز ،خواننده هنرپیشه،آمریکایی نامه ای نگاشته که بسیار باحال و شنیدنی است.
عکس نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز!

خسرو معتضد رفتار جنیفر لوپز را نکته نقد گذاشت

احمدرضاکاظمی در نشریه شهروند نوشت:
همانطور که آگاهی می دارید، جناب خسرمعتضد (اَبَرتاریخ شناس صداوسیما) اخیرا یادداشتی خطاب به «صدف طاهریان» نگاشته و او را به مکان قرار دادن تصویر و عکس های مورددار در اینستاگرم و جلف بازی در شبکه های ماهواره ای به «تعلیم زبان انگلیسی و شرکت در کلاسهای هنرپیشهی» فرا خوانده است. طبق تحقیقات ما، ایشان یک سری نامه های دیگر هم دارد که نوشته یکی شان به دست بنده رسیده است:
منتشره بانو لوپز! ما خودمان که ماهواره نداریم اما چندی پیش در منزل یکی از اقوام ناخودآگاه چشمم به قسمت هایی از کنسرت مشترکان با خواننده‎ ای موسوم به «پیت بال» افتاد که با نگاه کردن آن براستی به حال شما و هنر خوانندگی زار زار گریه کردم! آدم این روزها حتی روی pmc هم باید قفل خردسال قرار بدهد! زن لوپز! خجالت نکشیدید زمانی با آن لباس که چه عرض کنم؛ با آن پشه بندِ زننده ای که دور خودتان بسته بودید در جوار این کچلِ مشخص الحال که سعی دارد به زور ادای هنرپیشهان باتجربه ای مانند جمشید هاشم پور را دربیاورد، این طوری بالا و پایین پریدید؟ که ای کاش فقط بالا و پایین پریده بودید! ایجاد آن همه الکتریسیته ی مالشی و اکران دست و پای غیراستخوانی تان برای چه بود؟
چنانچه برنامه های تاریخی مرا نگاه کرده بودید آگاهی می داشتید «ژوزفین بوهارنه» که درسال ۱۷۹۶همسر ناپلئون بناپارت و ملکه کشور فرانسه بود هم صدای خوبی داشت. او بعد از لشگرکشی ناپلئون به مصر در غیاب همسرش با یکی از نوادگان خاندان پهلوی که برای لهو و لعب و چپاول کردن ثروت سرزمین ایران به کشور فرانسه مسافرت کرده بود، کنسرت مشترکی برپا کرد و همین کار او سبب شد تا ناپلئون وی را در سال ۱۸۰۹ متارکه بدهد و با «ماری لوئیز» (دوشس پارما) مزدوج شود. این مثال تاریخی را زدم که نقل بکنیم این حرکات شنیع شما پایان و سرانجام ندارد. البته آنطور که شنیده ام شما اگرچه به ظاهرتان می خورد متولد ۶۹ هجری باشید اما متولد ۶۹ تولدی هستید و با حضور ۴۷ سال سن هنوز ازدواج نکرده اید. بنده به شما پیشنهاد میدهم بجای برگزاری کنسرت و معاهده های باورنکردنی و غریب با شرکت های بیمه(!)، هرچه زودتر در کلاس های «شکوه همسرداری» شرکت کنید و به فکر ازدواج و تشکیل خانواده باشید. چهارسال دیگر هم از ریخت و قیافه می افتی و هم اجاق گازت کور شده ودیگر فرزندت نمی شود و باید تا پایان عمر تنها بمانی!
چنانچه خیلی هم اصرار به ادامه حرفه خوانندگی داری حداقل برای خودت الگویی عالی پیدا کن. نگاه به امثال «لیدی گاگا» و «کتی پری» و «مدونا» نکن که به وعده سرهنگ علیفر «نمادهای بی بندو باری» در صحنه کنسرت هستند و پوشش شان آدم را یاد قصه لباس تازه سلطان می اندازد. در تاریخ معاصر کمی پژوهش کن قطعا گزینه های خوب تری را قادر هستی سرلوحه کارت بگذاری. کسانیکه در طول زمان خوانندگی مدام شیک لباس و البته سروسنگین نمایان ساخته شده اند. شما در فضای مجازی شوی عکس و تصویری «یه امشب شب عشقه! همین امشبو داریم» را بین، آهنگ اینقدر شش وهشت و قِر دار اما خواننده کمترین تکان را به خودش می دهد و نهایتا یک بشکن می زند. یا چنانچه اپلیکیشن تلگرام داری به آی دی من یک پیام بده، ویدیوای به اسم «اینم سحر دختر من» از کنسرت یکی از خواننده های کهنه را برایت اعزام می‌ کنم تا هم عشق به فرزند و خانواده را درک کنی و هم بفهمی که می شود بدون تیپهای قلیل الپارچه نیز کنسرت به انجام رساند. این کلیپ را بین تا نگاه بکنی که حتی یک دختر جوان هم قادر هست علاوه بر ظاهری آقاوار؛ حرکاتی داش مشتی طور و باباکرمانه داشته باشد، حالا تو که سنِ اسبِ زورو را داری! بهرحال امیدوارم که گفتمانهای دلسوزانه و بی بغض و کینه مرا جامه عمل پنهان بکنید. آگاهی میدارم که چنین تغییراتی برایتان سفت خواهد بود اما با کمی تلاش همه چیز شدنی است. من شنیدم شما با حضور تمام ضعف هایتان اما در مقوله پشت کار حرفهای خیلی زیادی برای عرضه دارید!

نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز!

**با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز**

نگارش: فريبا آ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عدو چو تيغ کشد من سپر بيندازم
««« »»»
که تيغ ما بجز از ناله‌ای و آهی نيست

نامه سرگشاده خسرو معتضد به جنیفر لوپز!

TT / 154 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال