ارتقای پارک علم و فناوری استان قم به سطح ۲


ارتقای پارک علم و فناوری استان قم به سطح ۲

خبرگزاری فارس: ارتقای پارک علم و تکنولوژی استان قم به سطح 2

سرپرست پارک علم و تکنولوژی استان قم نقل کرد: این کلکسیون از سطح سه به سطح دو ارتقا پیدا کرده است و این دستاورد نشان از عملکرد مطلوب فناوران و شرکت‌های دانش‌بنیان است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم، سید محمدحسین اخوان امشب طی نشست صمیمی با فناوران پارک علم و تکنولوژی استان قم که در سالن معصومیه به انجام رسانده شد، با بیان این که دستگاههای اجرایی باید در راستای رفع معضلات شرکت های دانش بنیان اهتمام جدی داشته باشند، بیان کرد: پارک علم و تکنولوژی استان قم با وجود فناوران و کارشناسان گسترش فعالیت های خود را در دستور کار گذاشته است تا بتواند خدمات موردعلاقه تر را به استان و کشور پیشنهاد کند.

وی با تاکید بر این که استان قم به عنوان مرکز ترویج آموزه های دینی در نقاط گوناگون جهان شناخته شده است، افزود: پارک علم و تکنولوژی این استان تلاش می کند تا خدمات خود را به خارج از مرزهای نظام اسلامی جابجا کنند.

سرپرست پارک علم و تکنولوژی استان قم با اشاره به این که تا به حال اقدامات گسترده قابل توجهی در این کلکسیون صورت گرفته است، نقل کرد: اکنون ۷۳ شرکت زیر نگاه پارک علم و تکنولوژی استان قم هستند که نسبت به سال گذشته جمعیت آنها رشد ۶۵ درصدی داشته است.

وی از گسترش فعالیت های پارک علم و تکنولوژی استان قم در عرصه های گوناگون یاد کرد و افزود: این کلکسیون از سطح سه به سطح دو ارتقا پیدا کرده است و این دستاورد نشان از عملکرد مطلوب فناوران و شرکت های دانش بنیان است و امیدواریم با تقویت ظرفیت های موجود آماده تر از گذشته فعالیت های خود را در عرصه های گوناگون دنبال کنیم.

****براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد****

نگارش از: اميد ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مشکلی دارم ز دانشمند مجلس بازپرس
««« »»»
توبه فرمايان چرا خود توبه کمتر می‌کنند

ارتقای پارک علم و فناوری استان قم به سطح ۲

TT / 64 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی


دانلود فیلم ایرانی
دانلود فیلم خارجی
دانلود فیلم و سریال