آمادگی سانگ یانگ برای رقابت با خودروسازهای اروپایی


«خبرماشین» - در ارزیابی جدید موسسه بازرسی واستاندارد از نظر شاخص سلامت خودرو، سانگ یانگ در صدر برندهای کره ای و همتراز با برندهای اروپایی قرار گرفته است.

سانگ یانگ موتور کره جنوبی دومین کنفرانس خدمات جهانی خود را با هدف بهبــود کیفیـت خدمات در بازار های جهانی با حضور مدیران خدمات و قطعات نمایندگی های جهانی خود برگزار کرد.

این کنفرانس 3 روزه از تاریخ 26 اکتبر 2016 در مرکز آموزش سانگ یانگ موتور  واقـع در آنـسونگ کره برگزار شد، که 70 نفر از مدیران خدمات و قطعات نمایندگی های جهانی این کمپـانی حضور داشتـند و در این جمع نماینـده گروه صنعتی رامـک خودرو  نماینـده رسمی و انحصاری سانگ یانگ  در ایران جایزه " عملکرد عالی در کیفیت خدمات " را دریافت نمود.

در ارزیابی جدید موسسه بازرسی واستاندارد از نظر شاخص سلامت خودرو این برند را در صدر برندهای کره ای وهمتراز با برندهای اروپایی قرار داده است.

لازم به ذکر است گروه صنعتی رامک خودرو خدمات پس از فروش خودروهای سانگ یانگ را بالغ بر بیست مرکز در سراسر کشور، " تهران 3 مرکزخدمات ، ارومیـه ، اصـفهان ، اهواز ، بابل ، بوشهر ، تبـریز، رشت، رفسنـجان، زاهدان ، شیراز، قم، کاشان، کرمان ، گرگان ، مشهد و یزد  خدمات رسانی میکند و در دسترس هم میهنان گرامی می باشد و

همچنین برنامه توسعه شبکه خدمات پس از فروش در تمامی استانها در اولویت فعالیت این شرکت قراردارد.

[ منبع این خبر سایت خبر ماشین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال