تأمین منابع مالی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل از اعتبارات تملک و دارایی


تأمین منابع مالی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل از اعتبارات تملک و دارایی

خبرگزاری فارس: تأمین منابع مالی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل از اعتبارات تملک و دارایی

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل نقل کرد: معضلات مالی اداره ورزش و جوانان این استان از مکان اعتبارات تملک و دارایی و سرمایه‌ای اختصاص داده شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از اهواز ، امید حاجتی امشب در حاشیه نشست شورای ورزش استان که با وجود معاون سیاسی اجتماعی استاندار، مدیر کل ورزش و جوانان استان و جمعی از مسؤولان حوزه ورزش در تالار اجتماعات حوزه استاندار به انجام رسانده شد با اشاره به کمبود منابع مالی اداره ورزش و جوانان بیان کرد: به طور حتم همه مدیران سیستم های اجرایی از تنگناهای مالی و کمبود منابع مالی دولت در امسال اطلاع دارند.

وی با بیان این که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان آمادگی دارد معضلات مالی اداره ورزش استان را حل کند تصریح کرد: به شرطی که این منابع مالی از مکان اعتبارات تملک و دارایی و سرمایه ای اختصاص داده شود نه این که از مکان مخارجها باشد.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خوزستان خطاب به مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان نقل کرد: مبلغ نکته نیاز اداره ورزش زیاد نیست و ما قادر هستیم بخشی از احتیاج های اداره ورزش را از بین بریم.

–با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد–

نگارنده: ژاله ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ماه اگر بی تو برآيد به دو نيمش بزنند
««« »»»
دولت احمدی و معجزه سبحانی

تأمین منابع مالی اداره ورزش و جوانان استان اردبیل از اعتبارات تملک و دارایی

TT / 44 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال