دومین کارگاه آموزشی استفاده از بذور گواهی شده استان تهران برگزار شد


دومین کارگاه آموزشی استفاده از بذور گواهی شده استان تهران برگزار شد

خبرگزاری فارس: دومین کارگاه تعلیمی بهره گیری از بذور گواهی‌شده استان تهران به انجام رسانده شد

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از برگزاری دومین نشست و کارگاه تعلیمی بهره گیری از بذور گواهی‌شده با حضور کشاورزان پیش‌روی شهرستان‌های استان تهران گزارش کرد.

سید یوسف هاشمی امروز در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در غرب استان تهران بیان کرد: دومین نشست و کارگاه تعلیمی بهره گیری از بذور گواهی شده با حضور کشاورزان جلو روی شهرستان های استان تهران در مکان جهاد کشاورزی شهرستان ری به انجام رسانده شد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران بیان کرد: مزایای بهره گیری از بذور گواهی شده و آسیبهای بهره گیری از بذور خودمصرفی در این نشست مطرح و بین تولیدکنندگان و مسؤولان تعامل و موضوعهای مثبت و تاثیر گذاری انجام شد.

وی تصریح کرد: در این نشست مسؤولان ستاد استان تهران و نیز مرکز تحقیقات استان حاضر بودند و نظریات خود را به اشتراک قرار دادند.

هاشمی یاد آوری کرد: به دلیل این که بذور خودمصرفی در شرایط ایده آل و علمی آماده نشده اند از بازده بالایی برخوردار نیستند و بهره گیری از این بذور صرفه اقتصادی ندارد، به این دلیل که به تولید بالا منجر نخواهند شد.

مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران در انتها متذکر شد: به دلیل این که بذور گواهی شده موجب تولید بالا در مزارع می شوند و صرفه اقتصادی را به دنبال دارند، کشاورزان استان باید به طور قطع از این نوع بذور در مزارع خود بهره گیرند تا به سمت خودکفایی در محصولات کشاورزی حرکت کنیم.

— با تشکر از انتخاب شما —

تهیه کننده : پرويز ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

عشرت کنيم ور نه به حسرت کشندمان
««« »»»
روزی که رخت جان به جهانی دگر کشيم

دومین کارگاه آموزشی استفاده از بذور گواهی شده استان تهران برگزار شد

TT / 93 — TP / 39%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال