۱۲ماده غذایی برای پسردار شدن (۳ عکس)


۱۲ماده غذایی برای پسردار شدن

چنانچه به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارید، به دلیل داشته باشید که مصرف برخی مواد خوراکی ای خاص برای افزایش شانس داشتن
چنانچه به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارید، به دلیل داشته باشید که مصرف برخی مواد خوراکی ای خاص برای افزایش شانس داشتن نوزاد پسر بسیار سودمند است. در ادامه این مقاله، برخی از مواد خوراکی ای که شانس فرد را در داشتن جنین پسر به طور نرمال زیاد میکنند، شناسانده شده است. این مواد خوراکی ای عبارتند از:
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس 12ماده خوراکی ای برای پسردار شدن

۱. موز افزایش شانس پسردار شدن :

در ابتدا به یاد داشته باشید از آن مکانی که میوه موز حاوی درصد بالایی از پتاسیم و مواد خوراکی ای فوق العاده انرژیزا است، در پسر شدن جنسیت جنین داخل رحم مادر هم بسیار نقش خواهد داشت. در واقع، می توان ادعا کرد که حضور پتاسیم در این میوه یاری میرساند تا اسپرم آقایان هم برای مدت زمان طولانی تری در رحم بانوان زنده مانده و به حرکت خود به سمت تخمک ادامه دهند.

در نتیجه، عمل لقاح در بدن مادر هم با موفقیت انجام خواهد شد. پس، به یاد داشته باشید که خوردن دو عدد موز در هر روز، قطعا قادر هست فرایند باروری جنین پسر در اشخاص را به میزان بالایی زیاد کند.

۲. مصرف غلات در وعده ناشتایی برای داشتن جنین پسر :

از آن مکانی که اسپرم آقایان بسیار ظریف است، پس برای زنده ماندن طولانی تر در بدن بانوان نیز احتیاج به مصرف عناصر و مواد خوراکی ای غنی از مواد مغذی دارد. به همین خاطر، زوج هایی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارند، باید در قول های ناشتایی خود مصرف غلات غنی شده را بیشتر کنند، تا بتوانند شانس پسر شدن جنین خود را به میزان بالایی زیاد کنند.

۳. مصرف قارچ و میلاد نوزاد پسر :

در ابتدا، به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارید، به دلیل داشته باشید از آن مکانی که قارچ شامل ویتامین D بیشتری است، به همین دلیل یک عنصر کلیدی در حفظ سلامت اسپرم آقایان به حساب مییاید. همچنین، از یاد نبرید که قارچ علاوه بر ویتامین D شامل پتاسیم انبوه ای هم است. به همین علت، مصرف مقدار زیادی از آن در قول های عمده خوراکی ای، شانس فرد را در به جهان آوردن فرزند پسر زیاد میکند.

۴. مصرف مرکبات به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

یه یاد داشته باشید، به دلیل اینکه مرکبات حاوی درصد بالایی از ویتامین C هستند، در پیشرفت سلامت کلی بدن و تقویت دستگاه مطمئنی به شما کمک زیادی می کنند. علاوه بر این نکات، از آن مکانی که مرکبات در ایجاد محیط قلیایی در بدن اشخاص نقش می دارند، پس به چشم مییاید که مصرف این گروه از میوه ها به طور نرمال در پسر شدن جنین کمک زیادی به همسران خواهد کرد. از یاد نبرید که محیط قلیایی، عالیترین محیط برای بقای کروموزوم Y که اسپرم برای پسرها می باشد، هست. برخی از میوه های خانواده مرکبات که مصرف آن ها قادر هست در پسر بودن جنین سودمند باشد، شامل لیموترش، پرتقال، لیموشیرین و گریپ فروت می باشد.

۵. انتخاب جنسیت جنین پسر با مصرف خوراکی های نشاسته دار :

دانشمندان با انجام تحقیقات گوناگونی، نتیجه گیری کرده اند که مصرف دوز بالایی از گلوکز و نشاسته در مواد خوراکی ای روزانه احتمال پسر بودن جنین در حاملگی ها را زیاد میکند. به همین دلیل است که افزایش مصرف مواد نشاسته دار شبیه به برنج و سیب زمینی در منوی رژیم خوراکی ای روزانه قادر هست در پسر شدن جنین کمک زیادی به همسران بکند. همچنین، از آن مکانی که مصرف مواد نشاسته دار، کالری زیادی به بدن انسان می رساند، وزن فرد را هم زیاد کرده و در نتیجه، شانس او برای پسردار شدن افزایش خواهد یافت.

۶. مصرف خوراکی های دریایی برای داشتن جنین پسر :

به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارید، به یاد داشته باشید از آن مکانی که خوراکی های دریایی حاوی مقدار کمی روی می باشند، به همین دلیل در افزایش شمار اسپرم های آقایان کمک شگفت انگیزی به آن ها می کنند. علاوه بر این نکات، می توان ادعا کرد که افزایش شمار اسپرم ها نیز شانس فرد را در پسر شدن جنین او زیاد خواهند کرد. بنابراین، چنانچه شما هم مشتاق داشتن فرزند پسر هستید، باید سعی کنید تا ماهی های دریایی را که منبع جدید روی هستند، در رژیم خوراکی ای روزانه خود گذارید.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس 12ماده خوراکی ای برای پسردار شدن

۷. مصرف خوراکی های شور و جنسیت جنین پسر :

از آن مکانی که نمک شامل مقادیر زیادی سدیم و پتاسیم است و این دو ماده معدنی هم به پسر شدن جنین کمک زیادی می کنند، پس شما هم به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارید، قادر هستید شانس خود را در داشتن فرزند پسر با گذاشتن مواد خوراکی ای شور در رژیم خوراکی ای روزانه خود شبیه به پپرونی، ترشی و کراکر زیاد کنید. همچنین، شما و همسرتان باید نمک زیادی را در میوه و سالاد جدید به کار برید. اما، به دلیل داشته باشید که بعد از زایمان، برای حفظ تندرستی خود و طفلتان باید مصرف نمک را به میزان قابل توجهی کم کنید، چون مصرف بیش از اندازه این ماده خوراکی ای در زیاد کردن سطح بیماری فشارخون بدن انسان ها بسیار نقش می دارد.

۸. مصرف گوجه فرنگی برای افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

به یاد داشته باشید که مصرف گوجه فرنگی، به طور نرمال در حفظ اعتدال سدیم و پتاسیم بدن انسان ها کمک زیادی می کند. همچنین، استفاده مرتب از آن، ویتامین C مورد احتیاج بدن را تامین خواهد نمود. علاوه بر این نکات، از آن مکانی که مصرف این ماده تمام مواد مغذی زندگی ای و مواد معدنی را که در حفظ اعتدال pH بدن نقش می دارد، دارا می باشد، بنابراین به بدن اشخاص هم در ایجاد اعتدال کمک زیادی می کند. در نهایت، از یاد نبرید که متعادل بودن PH بدن هر فردی، شرایط عالی ای را برای پسر شدن جنین در داخل رحم او به حضور می آورد.

۹. مصرف ترشیجات برای پسردار شدن:

باحال است آگاهی بدارید که خوردن ترشی پیش از شروع روند حاملگی، شانس هر زوجی را در داشتن پسر بچه زیاد میکند. در واقع، از آن مکانی که ترشی ها غنی از نمک هستند و شامل درصد بالایی از سدیم و پتاسیم می-باشند، افزودن چندین وعده ترشی در منوی خوراکی ای روزانه خانواده موجب می شود تا اسپرم مرد، بارور کردن تخمک همیر خود را راحتتر به انجام رساند.

۱۰. مصرف میوه و سبزیجات و انتخاب جنسیت جنین پسر :

به عنوان زوجی که قصد به جهان آوردن نوزاد فرزندی را دارید، از یاد نبرید از آن مکانی که میوه ها منبع نرمال از پتاسیم هستند، پس مصرف آن ها تاثیر شبیه مصرف غلات و حبوبات گندم کامل دارد. به یاد داشته باشید که مصرف بیشتر میوه های سرشار از پتاسیم مانند طالبی و زردآلو شانس پسر شدن جنین را در انسان زیاد خواهد کرد. علاوه بر این نکات، به دلیل داشته باشید از آن مکانی که برخی از سبزیجات شبیه به سیب زمینی، اسفناج، لوبیا و کدو حاوی سطح بالایی از پتاسیم هستند، پس افزودن این سبزیجات به رژیم خوراکی ای روزانه قطعا قادر هست شانس شما را در داشتن نوزاد پسر در آینده بالا ببرد.

۱۱. افزایش شانس پسردار شدن با تخم کدو تنبل :

از آن مکانی که دانه های داخل کدو حاوی سطح بالایی از اسیدهای روغنی امگا ۳ و روی هستند، پس مصرف روزانه آن ها شانس شما را در پسر شدن بچه تان زیاد خواهد کرد. همچنین، از یاد نبرید مصرف امگا ۳ که نوعی اسید روغنی بسیار سودمند برای بدن است، عملکرد عروق و قلب را پیشرفت بخشیده و موجب افزایش سرعت جریان خون در بدن انسان خواهد شد.

به همین علت، مصرف تخم کدو تنبل روند جریان خون به بدنهای جنسی آقایان را زیاد کرده و منجر به تولید اسپرم سلامت و زیاد در بدن آن ها می شود. از طرفی دیگر، مصرف تخم کدو تنبل توسط بانوان هم موجب می شود که محیط داخلی رحم آن ها برای زنده ماندن اسپرم های مرد (کروموزوم Y که اسپرم برای پسرها است) مساعد گردد. مورد دیگری که در رابطه با دانه کدو تنبل حائز اهمیت است، حضور مقدار بالایی از روی در آن است، که به عنوان یک عنصر کلیدی در زیاد کردن شانس فرد برای داشتن جنین پسر ایفای نقش می کند.

از برخی دانه های دیگری که دارای ارزش خوراکی ای مشابهی هستند، می توان به دانه کتان و بادام اشاره نمود. در نهایت، به دلیل داشته باشید که مصرف این نوع مواد خوراکی ای هم شانس فرد را در داشتن نوزاد پسر به میزان قابل توجهی زیاد میکند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس 12ماده خوراکی ای برای پسردار شدن

۱۲. مصرف مارچوبه به منظور افزایش شانس مادران برای پسردار شدن:

به دلیل داشته باشید که مارچوبه به عنوان یکی از خوب ترین سبزیجات برای افزایش شانس پسر شدن جنین به حساب مییاید. از آن مکانی که این ماده خوراکی ای حاوی مقادیر بالایی از مواد معدنی زندگی ای و ویتامین ها شبیه به ویتامین D، B-12، C و پتاسیم است و این مواد معدنی هم در بقای اسپرم آقایان در داخل بدن بانوان کمک زیای می کنند، بنابراین مصرف مارچوبه در زمانی که فرد تصمیم به باردار شدن دارد، برای زیاد کردن احتمال پسر شدن جنین او خالی از لطف نیست.

امروزه، دانشمندان با انجام تحقیقات گوناگونی نتیجه گرفتند که مصرف سی صد میلی گرم پتاسیم در هر روز، شانس فرد را برای داشتن نوزاد پسر به میزان بالایی زیاد میکند. از آن مکانی هم که مارچوبه یک منبع غنی از پتاسیم است، در افزایش شانس فرد برای داشتن نوزاد پسر بسیار نقش خواهد داشت.

به غیر از مارچوبه مواد خوراکی ای دیگری که باید در رژیم خوراکی ای روزانه فرد جای داده شود، تا پتاسیم بدن او را برای داشتن نوزاد پسر فراهم کند، می توان به سیب زمینی، سیب، استیک، موز و بادام اشاره کرد.

– پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست –

گردآوری توسط : لاله غ.

تغذیه سالم و مناسب در بخش تغذیه و سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

هر آن که راز دو عالم ز خط ساغر خواند
««« »»»
رموز جام جم از نقش خاک ره دانست

۱۲ماده غذایی برای پسردار شدن (۳ عکس)

TT / 353 — TP / 21%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال