ایجاد اشتغال پایدار برای ۲ هزار نفر در رزن تا پایان سال


ایجاد اشتغال پایدار برای ۲ هزار نفر در رزن تا پایان سال

خبرگزاری فارس: ایجاد اشتغال پایدار برای 2 هزار نفر در رزن تا انتها سال

فرماندار رزن از ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از ۲ هزار نفر تا انتها امسال در این ناحیه گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از رزن، سومین شورای اداره شهرستان رزن امشب در حالی به انجام رسانده شد که شناسایی ۶ مدیر جدید و تجلیل از ادارات نمونه در موضوع کاهش مصرف انرژی و اصلاح الگوی مصرف از موارد حائز اهمیت این نشست به حساب میامد.

فرماندار رزن در نشست شورای اداری از ایجاد اشتغال پایدار برای بیش از ۲ هزار نفر تا انتها امسال گزارش کرد و نقل کرد: در ۵ ماهه امسال برای ۵۱۴ در شهرستان شغل به وجود آمده که حدس زده میشود با افتتاح کارخانه ها و شرکت های بزرگ از قبیل کارخانه بخاری کم مصرف و کارخانه ساخت لامپ های ال.ای.دی و لنت ترمز برای ۲ هزار نفر شغل پایدار به وجود آید.

فتحعلی حسینی با بیان این که اعتبارات امسال شهرستان رزن نسبت به سال گذشته ازدیاد ۴۶ درصدی داشته است اضافه کرد: در امسال اعتبارات شهرستان رزن ۱۹ میلیارد تومان است که این میزان در سال گذشته ۱۳ میلیارد تومان بود.

وی در ادامه به لزوم مشارکت دستگاه ها در تنظیم برنامه ششم توسعه و موضوع جذب اعتبارات شهرستان تاکید کرد و بیان داشت: دستگاهای اجرایی تلاش کنند تا در موضوع جذب اعتبارات استانی سهم خود را از اعتبارات به صورت کامل گیرند.

فرماندار رزن با بیان این که استان همدان در امر سرشماری جزء استان های پیشرو در امر نام نویسی سرشماری است تاکید کرد: همه دستگاه ها علاوه بر همکاری با مامورین سرشماری باید در تشویق و ترغیب مردمان در سرشماری نفوس و مسکن تلاش و مشارکت دارند.

وی بیان داشت: در امسال برای اجرای ۳۰ برنامه در حوزه بهداشت بیش از ۸.۵ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته است.

حسینی نقل کرد: عملکرد ادارات رصد می شود تا آگاهی بداریم دستگاه ها با بهره گیری از ظرفیت های خود به چه صورت عمل می کنند.

وی اضافه کرد: با توجه به جایگاه شورای اداری همه دستگاه ها با دبیرخانه شورای اداری در تعامل باشند و ظرفیت ها و محدودیت های موجود را مطرح کنند به این علت که این شورای تشکیل دهنده کلکسیون مدیریت شهری و سرآمد تدبیر و مدیریت در کارها است.

فرماندار رزن اصلی ترین معضل ادارات و مردمان را نبود خبر دهی دقیق آگاهی داشت و بیان داشت: باید ادارات با خبر دهی، مردمان را از تکالیف خود آگاه سازی کنند.

وی در ادامه بر توجه کرد مطالبات همه سیستم های خدمات رسان از جمله شهرداری ها تاکید کرد و نقل کرد: همه دستگاه ها در توجه کرد معوقات خود اقدام کنند.

حسینی توجه به اموری همچون صرفه جویی در مصرف آب و فریضه امر به معروف و نهی از منکر را لازم آگاهی داشت و تصریح کرد: با توجه به منکرهای تازه ای از قبیل بیکاری ،فقر و ناپاکی زیستگاه طبیعی که از آن غافل هستیم باید نکته توجه مخصوص قرار گیرد.

وی اضافه کرد: دولت اساس کار خود را بر اعتماد مردمان و سختکوشی گذاشته است بنابراین آنچه برای ارزیابی کارها ملاک قرار می گیرد ازدیاد اعتماد مردمان به مسوولان و در نهایت تلاش بیشتر و ایجاد امید درمیان مردمان است که تحقق این امر با بیان خدمات دولت امکانپذیر است.

***براى بالا بردن سطح کيفي سايت سرزه لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: خسرو ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تو نيز باده به چنگ آر و راه صحرا گير
««« »»»
که مرغ نغمه سرا ساز خوش نوا آورد

ایجاد اشتغال پایدار برای ۲ هزار نفر در رزن تا پایان سال

TT / 132 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال