اعتماد به آمریکا ذلت آفرین است


اعتماد به آمریکا ذلت آفرین است

خبرگزاری فارس: اعتماد به ایالات متحده ذلت‌آفرین است

امام جمعه سربیشه اعتماد به ایالات متحده و مذاکره کردن با آن‌ها را ذلت‌آفرین آگاهی داشت و گفت: تکلیف مردمان پس از ۳۷ سال از تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده حامی ای از ولایت فقیه است.

حجت الاسلام علی اکبر سنجری امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در بیرجند با اشاره به ۱۳ برج آبان، بیان داشت: روز ۱۳ برج آبان روز استکبارستیزی است و دانشجویان پیرو خط امام در سال ۵۸ در چنین روزی کامیاب به تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده شدند.

وی با بیان این که دانشجویان در همان لحظه نمایان کردند می شود بدون تکیه به ایالات متحده بسیاری از مسیرها را گذراند، گفت: رهبر انقلاب در سخنانی فرمودند شعار منطقیت خودمان را دربرابر دشمن داشته باشیم و دشمن را مدام دشمن بنامیم.

امام جمعه سربیشه اضافه کرد: ۱۳ برج آبان به ما ثابت کرد اهداف و آرمان های انقلاب از هر چیزی دیگری اصلیتر است.

سنجری تصریح کرد: بسیاری از اشخاص پس از برجام نقل کردند شعار فوت بر ایالات متحده ندهید و حیات خود را کنید، مگر ایالات متحده حیات را برای کدام ملت قائل شده است.

وی ادامه داد: ایالات متحده دست به جنایت های مختلفی زده است و آثار جنایت های ایالات متحده مشهود است بنابراین تنها یک شعار برای ما باقی می ماند و آن هم شعار فوت بر ایالات متحده خواهد بود.

امام جمعه سربیشه اعتماد به ایالات متحده و مذاکره کردن با آن ها را ذلت آفرین آگاهی داشت و یاد آوری کرد: تکلیف مردمان پس از ۳۷ سال از تسخیر لانه جاسوسی ایالات متحده حامی ای او ولایت فقیه است.

سنجری سازندگی کشور، تحصیل علم و اقتصاد مقاومتی را از جمله تکالیف مردمان و نبود اتکاء به آمریکایی ها و دلارهای نفتی و زنده کردن اقتصاد مقاومتی از جمله تکالیف مسؤولان عنوان کرد.

وی اضافه کرد: باید به شدت از افرادی که مبالغ ۸ هزار میلیاردی از پول فرهنگیان را می خورند و از افرادی که از این جریان حامی ای می کنند دوری بجوییم.

امام جمعه سربیشه با اشاره به رای گیری سال ۹۶، گفت: مردمان باید در جریان رای گیری ۹۶ با بصیرت و وجود خود بیش از قبل کشورهای ۵+۱ و کشورهایی که امید نابودی انقلاب اسلامی دارند را ناامید کنند.

-با تشکر از انتخاب شما-

نگارنده: مرجان و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای پادشاه حسن خدا را بسوختيم
««« »»»
آخر سال کن که گدا را چه حاجت است

اعتماد به آمریکا ذلت آفرین است

TT / 97 — TP / 28%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال