مسمومیت با آب شرب آلوده در بیله سوار صحت ندارد


مسمومیت با آب شرب آلوده در بیله سوار صحت ندارد

فرماندار بیله‌سوار گفت: خبر مسمومیت افرادی به دلیل ناپاک بودن آب شرب در شهرستان بیله‌سوار خبر است.

تصویر و عکس   مسمومیت با  آب شرب ناپاک در بیله سوار صحت ندارد

آرام حلیم در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اردبیلبیان داشت: امروز در فضاهای جایزی و در برخی رسانه ها خبری مبنی بر مسمومیت افرادی به دلیل ناپاک بودن آب شرب در شهرستان بیله سوار مطرح شد که این خبر به هیچ عنوان واقعیت نداشته و کاملا کذب است.

وی با اشاره به این که تا به حال گزارشی مبنی بر مسمومیت افرادی در روستاها و بخش های تابعه شهرستان بیله سوار به دلیل ناپاک بودن آب شرب قبلا دیده نشده است، اضافه کرد: آب شرب شهرستان بیله سوار، بخش ها و روستاهای تابعه آن کاملا سلامت بوده و تحت آزمایش قرار گرفته که پاسخ این امتحانات در رابطه با ناپاک بودن آب شرب بیله سوار نیز کاملا منفی بوده است.

فرماندار بیله سوار تصریح کرد: عده ای از اشخاص سودجو و فرصت طلب با ایجاد این اخبار درصدد زیرسوال بردن کیفیت آب شرب شهرستان بیله سوار هستند که مسئولان شهرستان نیز اهتمام همه جانبه ای به مصرف آب شرب در ناحیه دارند و تا به حال هیچ گونه خبر یا گزارشی مبنی بر ناپاک بودن آب شرب به دست ما نرسیده است.

حلیم با بیان این که در برخی کانال های آب اراضی کشاورزی ناپاکی نسبی به گزارش سرزه به نقل از کشاورزان دیده می شد، بیان کرد: با وارسیهای صورت گرفته و نیز انجام امتحانات از کانال های آب ناحیه معلوم شد که هیچ گونه ناپاکی در این کانال ها موجود نبوده و مسئولان ناحیه نیز در با سرعتترین وقت امکان پذیر در محل حاضر شده و نسبت به بررسی بحث اقدام کردند.

وی بیان کرد: از مردمان بیله سوار، روستاها و بخش های تابعه این شهرستان خواستاریم که اخبار شهرستان را از شبکه های مکانی صداوسیما، خبرگزاری ها و سایتهای مجلسی و ملی پیگیر باشند به این علت که عده ای در فضاهای جایزی با نشر و درج اخبار دروغین و غیرقابل قبول در صدد تحول افکار عمومی هستند و احتیاج است در این زمینه مردمان هوشیاری ضروری را داشته باشند.

— براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد —

نگارش توسط : شهزاد خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بدان هوس که به مستی ببوسم آن لب لعل
««« »»»
چه خون که در دلم افتاد همچو جام و نشد

مسمومیت با آب شرب آلوده در بیله سوار صحت ندارد

TT / 79 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال