«تلعفر» را به زودی آزاد خواهیم کرد


«تلعفر» را به زودی آزاد خواهیم کرد

خبرگزاری فارس: «تلعفر» را به زودی آزاد خواهیم کرد

نخست‌وزیر کشور عراق با تاکید بر این که شهرستان «تلعفر» واقع در شمال غرب موصل به زودی آزاد خواهد شد، اعلام کرد که این پیروزی، پیروزی خیرخواهان بر بدخواهان است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، دفتر اول وزیری کشور عراق امروز در بیانیه ای اعلام کرد که «حیدر العبادی امروز چهارشنبه با شماری از سرشناسان و شیوخ تلعفر و همچنین شماری از نمایندگان و سیاستمداران این شهرستان ملاقات کرد.»

العبادی نقل کرد: نیروهای قهرمان کشور عراق به زودی تلعفر را آزاد خواهند کرد و این پیروزی، پیروزی خیرخواهان بر بدخواهان است.

ویی تاکید کرد که «با وحدتی که بین مردمان کشور عراق حضور دارد، هیچ انگیزه ای برای اختلاف و چالشهای سیاسی در خلال نبرد حضور ندارد و من از گروه ها و طیف های گوناگون کشور می خواهم که نظر جدیدی به عملیات سیاسی کشور داشته باشند.»

____________________________________

گردآوری از : روشنك و.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

زبان کلک تو حافظ چه شکر آن گويد
««« »»»
که گفته سخنت می‌برند دست به دست

«تلعفر» را به زودی آزاد خواهیم کرد

TT / 35 — TP / 25%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال