افزایش 2درصدی جان باختگان تصادفات درون شهری در 6 ماهه امسالبه گزارش خبرنگار انتظامی ایرنا، سردار تقی مهری روز چهارشنبه در دومین نشست فصلی پلیس راهور ناجا افزود: براساس آمار پزشکی قانونی در 6 ماه امسال آمار جان باختگان در تصادفات درون و برون شهری سه درصد معادل حدود 200 نفر، کاهش داشته است.
وی افزود: از اقدامات مهم امسال بهره گیری از فناوری جدید و مسئول سازی سایر نهادها و همچنین بهره گیری از رده های برون سازمانی بوده است.
وی به راه اندازی سامانه ‘سپه تن’ (سامانه پایش هوشمند تردد حمل و نقل بار و مسافر) اشاره کرد و اظهار داشت: این سامانه در محورهای تهران قم، اصفهان شیراز،‌ تهران سمنان، مشهد خراسان رضوی، تهران البرز،‌ قزوین زنجان، تبریز و قزوین به سمت رشت راه اندازی شد.
وی ادامه داد: اکنون بیش از یک هزار و 700 دوربین در برون شهری در حال نصب است.
او از دیگر اقدامات انجام شده را راه اندازی قرارگاه جهادی تربیت و آموزش عنوان کرد و گفت: کتابچه دانستنی ها با هدف ارتقای دانش و مهارت در کاهش تصادفات اثربخش بوده است و پلیس مقام برتر را در این زمینه به دست آورد.
مهری با بیان اینکه در دوازدهمین کنفرانس بین المللی ارتقای ایمنی و پیشگیری از سوانح که در کشور فنلاند برگزار شد، در ارزیابی سه ساله اقدامات راهور ایران در امور رسانه ای مقام سوم را کسب کرد، افزود:‌ در این کنفرانس یک هزار و 200 نفر از استادان و محققان 132 کشور حضور داشتند.
در این نشست به برترین های 6 ماهه نخست امسال حوزه راهور ناجا لوح تقدیر اهدا شد.
اجتمام**9105**7268**1021**خبرنگار: معصومه نیکنام**انتشار دهنده: حسین نوروزیان

انتهای پیام /*

Source link 0 به این مطلب رای دهید

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال