تشریح آخرین وضعیت جسمانی «شایانفر» به روایت «شریعتمداری»


تشریح آخرین وضعیت جسمانی «شایانفر» به روایت «شریعتمداری»

مدیرمسئول نشریه کیهان با تشریح واپسین حالت جسمی مشاور فرهنگی این نشریه ابراز امیدواری کرد، انشا الله تا یکی دو روز آینده حسن شایانفر از بیمارستان مرخص شود.

تصویر و عکس   تشریح واپسین حالت جسمی «شایانفر» به روایت «شریعتمداری»

حسین شریعتمداری مدیر مسئول نشریه کیهان در مکالمه با خبرنگار سیاسی باشگاه خبرنگاران تسنیم«پویا»، درباره دلیل بستری شدن حسن شایانفر مشاور فرهنگی این نشریه گفت: ایشان در ادامه مریضی کولونی که داشتند چندین روز گذشته به منظور وارسی حالت خود به بیمارستان مراجعه کردند که پزشکان شناسایی کردند ایشان برای مدتی بستری شوند.

وی از ابراز رضایت پزشکان از حال عمومی و حالت جسمی شایانفر گزارش کرد و اضافه کرد: به لطف خدا حال ایشان خوب است و انشا الله تا یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص می شوند. البته وی به دعامی مردمان مومن کشور احتیاج دارد.

به اعلان سرزه و به نقل از تسنیم حسن شایانفر مشاور فرهنگی کانون کیهان چندین روز گذشته به دلیل پیامد کولونی در یکی از بیمارستان های تهران بزرگ بستری شده بود.

*************************

مسئول متن : رها ج.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

منعم مکن ز عشق وی ای مفتی زمان
««« »»»
معذور دارمت که تو او را نديده‌ای

تشریح آخرین وضعیت جسمانی «شایانفر» به روایت «شریعتمداری»

TT / 53 — TP / 34%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال