پیروزی سخت دورتموند برابر اسپورتینگ


پیروزی دشوار دورتموند برابر اسپورتینگ

دورتموند در ملاقاتی خانگی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان کامیاب شد با نتیجه ۱-۰ اسپورتینگ لیسبون را غلبه بکند.

عکس شماره ۱ ⇩
عکس پیروزی سخت دورتموند برابر اسپورتینگ

به اعلان سرزه و به نقل از “ورزش سه”، زردها که در دیدار رفت ۲-۱ اسپورتینگ را از جلو رو برداشته بودند، در دیدار امشب هم با تنها یک گل، قادر بودند سه امتیاز این بازی را نصیب خود کنند.

تیم میزبان بازی را حمله ای شروع کرد و پس از چندین حمله، عاقبت در دقیقه ۱۲ به گل رسید. ارسال مناسب ماتیاس گینتر از سمت راست، با ضربه سر آدریانو راموس همراه شد و زردها خیلی زود از رقیب پیش افتادند.

عکس شماره ۲ ⇩عکس پیروزی سخت دورتموند برابر اسپورتینگ

بازیکنان اسپورتینگ خیلی با سرعت به این گل عکس العمل نمایان کردند و تلاش کردند با در اختیار گرفتن بازی، کار را به تساوی بکشند اما پاسداری منسجم دورتموندی ها، مجوز ایجاد موقعیت را از آنها می گرفت.

خوب ترین موقعیت مهمان در دقیقه ۲۸ به وجود آمد که چیزی نمانده بود گلسون کار را به تساوی بکشد اما عکس العمل خوب رومن بورکی در موقعیت تک به تک، دروازه زردها را بسته نگه داشت.

چندین دقیقه بعد نوبت دورتموندی ها بود که تا آستانه گشودن دروازه رقیب جلو بروند اما ضربه پولیشیچ به تیر دروازه برخورد کرد. در دقایق انتهاای نیمه نخست تیم میزبان اکران بهتری داشت اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و این نیمه با همان یک گل به پایان رسید.

اسپورتینگ نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۵۲ تا آستانه زدن گل تساوی جلو رفت اما ضربه برنو سزار راهی به چهارچوب دروازه بورکی پیدا نکرد. خوب تری تیم مهمان تا دقیقه ۶۰ ادامه داشت اما پس از آن دورتموندی ها قادر بودند از زیر فشار رقیب بیرون روند و بازی متعادل تر شد.

هرچه به پایان دیدار نزدیک تر می شدیم، بازیکنان اسپورتینگ تلاش بیشتری برای زدن گل تساوی به خرج می دادند اما دورتموندی ها هر طوری بود مانع آنها شدند و به این ترتیب، زردها قادر بودند به سه امتیاز این دیدار برسند.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد***

نگارش توسط: افسون غ.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

شب تار است و ره وادی ايمن در پيش
««« »»»
آتش طور کجا موعد ديدار کجاست

پیروزی سخت دورتموند برابر اسپورتینگ

TT / 65 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال