کشف جسد دختر دانشجو بعد از پارتی شبانه +عکس


کشف جسد دختر دانشجو بعد از پارتی شبانه +عکس

 

ساکنان شهر تگزاس با دیدن یک جسد در اطراف رودخانه سن مارکوس بشدت وحشت زده شدند . جسد متعلق به دختری جوان و دانشجو بود . به گزارش پاتوق-90 جنازه یک دختر دانشجو بعد از مهمانی دوستانه خارج از دانشگاه کشف شد.به گزارش پاتوق-90 ، جسد یک دانشجوی دانشگاهی در ایالت تگزاس، روز شنبه در محلی که دانشجویان در آن مهمانی داشتند، کشف شد.

 

نماینده این دانشگاه در سن مارکوس به طور رسمی اعلام کرد که این جنازه کشف شده متعلق به دانشجوی دختری از این دانشگاه بوده است که 19 یا 20 سال داشته است.

 

کشف جسد دختر دانشجو بعد از پارتی شبانه +عکسکشف جسد دختر دانشجو بعد از پارتی شبانه +عکس

محل کشف جسد

گفتنی است، دانشجویان این دانشگاه با هم در یک مهمانی حاضر شده بودند که این مهمانی در کنار رودخانه سن مارکوس برگزار شده و دانشجویان می‌توانستند در رودخانه قایق‌سواری هم انجام دهند ولی هنوز به طور قطعی مشخص نشده که این جنازه در رودخانه پیدا شده است یا در خشکی.

 

نیروهای پلیس تگزاس در گزارش خود آورده‌اند که ساعت‌ها به دنبال مدرکی در صحنه جرم گشته‌اند تا بفهمند که این دانشجو به چه دلیل مرده است اما چیزی کشف نکردند و قرار است در روزهای آتی کالبدشکافی روی این دختر انجام خواهد شد.

 

 

مطالب مرتبط:

 

خودکشی هولناک دانشجوی تبریزی + عکس

 

عکس هایی از گیر کردن دختر دانشجو در چاه فاضلاب

 

[ منبع این خبر سایت سایر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات