شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در سیل اخیر متحمل خسارات زیادی شده است


شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در سیل اخیر متحمل خسارات زیادی شده است

خبرگزاری فارس: شرکت‌ آب و فاضلاب شهری لرستان در سیل اخیر متحمل خسارات زیادی شده است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان گفت: این شرکت در سیل اخیر متحمل خسارات زیادی شده است.

حمیدرضا کرموند امروز در مکالمه با خبرگزاری فارس از شهر خرم آباد در خصوص زیانهای وارد شده به شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان درپی سیل های رخ داده سال گذشته با توجه به آمدن فصل بارندگی و احتمال وقوع مجدداً سیل بیان داشت: شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در سیل اخیر متحمل خسارات زیادی شده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان ادامه داد: خط های فاضلاب دچار آسیب شد و درون آن ها بر تاثیر سیل رسوب قرار دهی بوجود آمد.

وی افزود: پالایش منزلهای فاضلاب و خطوط جابجایی درون شهر کوهدشت دچار حادثه شد، مضاف بر این که هیچ کدام از شهرهای استان از سدها بهره نمیگیرند.

این مسوؤل با اشاره به این که بارندگی ها به صورت آنی و اتفاقی رخ می دهند، افزود: بارندگی های با حجم زیاد باعث بروز و رخ دادن سیلاب می شوند و از طرف دیگر شهرهایی از استان شبیه به کوهدشت در فصل تابستان با پدیده خشکسالی روبرو می شوند.

کرموند با تاکید بر این که شهرستان کوهدشت با بحران آب مواجه است، تصریح کرد: چاه های این شهرستان دچار ریختن شده اند و باید یک فکر اساسی برای بیرون رفتن از این بحران کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در ادامه سخنان خود با بیان این که در سیل اخیر انبارهای استان برای تعمیر تاسیسات خرابی شده شهر پلدختر خالی شده اند، گفت: پیوسته نگران جایگزینی انبارهای خالی شده هستیم و از طرف دیگر دستمزدهای نیروها نیز توجه کرد نشده است.

وی یادآور شد: مدیران در مواقع بحران باید اندیشند که به چه صورت اصل بحث حل شود ولی در لرستان مدیران سیستم های اجرایی باید به فکر تامین لوازم برای تعمیر تاسیسات خرابی شده باشند.

***********************************

گردآوری از: دنيا ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ گرت ز پند حکيمان ملالت است
««« »»»
کوته کنيم قصه که عمرت دراز باد

شرکت آب و فاضلاب شهری لرستان در سیل اخیر متحمل خسارات زیادی شده است

TT / 56 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال