کارهایی که شخصیت تان را فاش می کنند (۲ عکس)


کارهایی که شخصیت تان را لو می دهند

عکس شماره ۱ ⇩

عکس کارهایی که شخصیت تان را فاش میکنند

شخصیت تان با انجام بعضی از کارها لو می رود

زمانیکه دو نفر برای نخستین بار همدیگر را دیدار می کنند نرمال است که در رفتارها و واکنشهای هم درپی علامت هایی از راستگویی، همنوع دوستی، ذکاوت و هر چیز دیگری باشند تا بتوانند بر آن بشوند آیا واقعا این معاشرت اولیه را بسط بدهند یا خیر.

در همین راستاست که اگه با مرگ و فن عکس‌العمل‌های اشخاص آشنایی پیدا کنید متوجه خواهید شد که به چه صورت شکل دست دادن آدمها، وقت‌شناسی‌شان و چشمهایشان همراه با چند و چند فاکتور دیگر پرده از رازهای شخصیتی شان برمی دارد.

با این مرگ و فن ها بیشتر آشنایی پیدا کنید و آگاهی بدارید که زبان اندام بیشتر از آن چیزی که فکرش را می کنید می تواند رازهای درونی شما را برای دیگران بارز کند.

دست دادن شما…

خیلی از افرادی که مورد تحقیق قرار گرفته اند بر این عقیده اند که می‌توان آدم ها را بر اساس نوع دست دادنشان داوری کرد.

آنهایی که قوی و محکم دست می دهند، به همان نسبت سلبریتی های قوی دارند و از اعتماد به نفس بالایی برخوردارند.

در جوار این، افرادی که شل و ضعیف دست می دهند معمولا سلبریتی های ضعیفی دارند و ترجیح می دهند سراغ کارهایی بروند که از آسانترین راه ها به نتیجه برسند.

در همین زمینه یک تحقیق نمایان میکند افرادی که محکم و محکم دست می دهند اصولا آدم هایی هستند برون گرا که بیشتر احساسات خود را بروز می دهند و کمتر خجالتی و عصبی خواهند بود.

وقت شناسی شما…

آیا واقعا برای یک قرار بسیار مهم دیر کرده اید؟ در اینصورت فردی که چشم انتظار شما است امکان می دارد قبل خودش اندیشد به لحاظ شخصیتی قادر نیست روی شما خیلی حساب گشاید.

این را آگاهی بدارید که یک فرد فعال قطعا سر وقت در قرار خود حاضر می شود. این فرد با انگیزه است ، ذهنی سازمان یافته دارد و برای وقت خودش ارزش قائل است چون روی یکساعت قبل و بعد ساعت قرار خود هم برای پیشبرد کارهایش حساب کرده.

با این حال و بر حسب تحقیقات علمی افرادی که به طور کلی دیر بر سر قرارهای خود حاضر می شوند لزوما آدم های بی ملاحظه ای نیستند بلکه قادر هستند افرادی کند باشند که زیادی خونسرد هستند.

دستخط شما…

اهمیتی نمی دارد که درباره چه مینگارید، مهم این است که دستخط شما حرف های زیادی برای نقل کردن دارد، آن هم درباره شخصیت شما.

افرادی که خلال نگاشتن قلم را روی کاغذ به شدت فشار می دهند معمولا در نوع نگرش خود اشخاص خیره سری هستند. اما در عین حال اعتماد به نفس زیادی دارند.

خط شناس حرفه ای، کثی مک نایت نقل میکنید افرادی که نامه های بلند مینگارند معمولا اشخاص مردمان داری هستند و در معاشرت با مردمان قرار دارند، در حالیکه آن عده که نامه های کوتاه مینگارند، معمولا درونگرا هستند.

زمانی در یک نامه خطوط به سمت راست کج می شوند یعنی فرد نویسنده شخصیتی محبت آمیز و احساساتی دارد.

افرادیکه دستخط آنها در نگارش یک نوشته به هیچ سمتی کج نمی شود اصولا افرادی عملگرا هستند. و آنهایی که دستخطشان به سمت چپ گرایش پیدا می کند، افرادی درونگرا هستند.

عکس شماره ۲ ⇩عکس کارهایی که شخصیت تان را فاش میکنند

دستخط شما حرف های زیادی برای نقل کردن دارد، آن هم درباره شخصیت شما

رنگ محبوب شما…

تئوری حضور دارد مبنی بر این که به چه صورت رنگ محبوب شما پرده از رازهای شخصیتی‌تان برمی‌دارد. مثلا این تئوری می‌گوید اگه رنگ محبوب شما زرد است، شما فردی هستید با درخواست‌های سنجیده و ارزش‌های فردیتی.

در عین حال طبق مقاله‌یک روانشناس در سایکولوژی تودی،‌ فرضیه‌ای با کمی فرق می‌گوید افرادی که رنگ سرخ را پسندند به لحاظ شخصیتی سرسخت و قاطع هستند در حالیکه اشخاص علاقه‌مند به رنگ زرد، از آموزش لذت می‌برند و همه جا درپی لذت هستند.

سلیقه شما در موزیک…

بر اساس پژوهشی که در سال ۲۰۰۳ صورت گرفت،‌ اشخاص بر اساس سلیقه خود در زمینه موزیک داوری شده‌اند. این تحقیق می‌گوید افرادی که به موسیقی‌های مخلوطی و منعکس کننده تفکر آهنگساز علاقه‌مند هستند؛ آدم‌هایی بازتری به حساب می‌آیند به این ترتیب که آنها تجربیات تازه را می‌پذیرند، شخصیت لیبرالی دارند و از گنجایش ذهنی وسیعی برای پذیرش تازه‌ها برخودارند.

در عین حال همین مطالعه می‌گوید آن عده که موزیک‌های متداولی و خوشحال را ترجیح می‌دهند معمولا افرادی هستند برونگرا و اهل ورزش.

رابطه چشمی شما…

دست دادن شل و بی‌رمق همراه با ناتوانی در برقراری رابطه چشمی ثابت، نمایان کننده ضعف طرف مقابل در مهار خود است.

بر همین اساس آدرین فارنهام یکی از روانشناسان سایت سایکولوژی تودی می‌گوید اشخاص برونگرا خیلی بیشتر از درونگراها تلاش می‌کنند خلال گفتگو خود با طرف مقابل رابطه چشمی برقرار کنند و او را بینند.

بر همین اساس افرادی که خلال گفتگو رابطه چشمی بیشتر با طرف مقابل خود برقرار می‌کنند از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار هستند و شخصیت اجتماعی قوی‌تری دارند.

شکل سوال سؤال کردن شما…

حتی اگه یک نفر در طول گفتگو با شما درباره خودش هیچ چیزی نقل نکنید باز هم می‌توانید رازهای شخصیتی او را یابید.

زمانی یک نفر را برای نخستین بار می‌بینید به این مورد دقت کنید که چه مقدار وقت می‌برد تا او هم از شما درمقابل پرسش‌هایی که مطرح کرده‌اید پرسشی سؤال بکند. شاید برایتان باورنکردنی باشد زمانی آگاهی بدارید که این بحث تا چه حد می‌تواند نمایان کند فرد مقابل شما یک گیرنده است یا یک دهنده. به این ترتیب معلوم خواهد شد که طرف مقابل شما، صرفا شما را پسندد یا این که آنچه که شما می‌توانید به عنوان خدمات به او عرضه کنید را پسندد.

اگه شما ناخن‌هایتان را می‌جوید…

بحث خیلی ساده و معلوم است. زمانی فردی ناخن‌هایش را می‌خورد یعنی در داخل به شدت خودخوری می‌کند.

ناخن خوردن،‌ کندن موها و پوست یعنی این که آنها به کمال گرایی تمایل دارند هر چند نمی‌توانند کاملا خودشان را آرام نگه دارند و در داخل دلهره دارند.

**************************************

تهیه شده توسط : فردين م.

روانشناسی و خانواده در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای کبک خوش خرام کجا می‌روی بايست
««« »»»
غره مشو که گربه زاهد نماز کرد

کارهایی که شخصیت تان را فاش می کنند (۲ عکس)

TT / 182 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال