ارتقای علمی نیروی انسانی در مدارس ابتدایی مورد توجه قرار گیرد


ارتقای علمی نیروی انسانی در مدارس ابتدایی مورد توجه قرار گیرد

خبرگزاری فارس: ارتقای علمی نیروی انسانی در مدارس ابتدایی مورد توجه قرار گیرد

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نقل کرد: ارتقای علمی نیروی انسانی در مدارس ابتدایی این استان باید مورد توجه قرار گیرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از سمنان، گردهمایی عمومی مدیران واحدهای تعلیمی دوره ابتدایی شهرستان سمنان چهارشنبه شب با حضور معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان، سرپرست، معاون حامی ای و توسعه منابع انسانی و معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان به انجام رسانده شد.

در این مهمانی، همچنین سرپرست گروه دوره دوم، سرپرست گروه دوره نخست، فناوری گروه های تعلیمی، کارشناس مسؤول حسابداری و کارشناس مسؤول ابتدایی آموزش و پرورش شهرستان سمنان حاضر بودند و گردهمایی عمومی مدیران واحدهای تعلیمی دوره ابتدایی شهرستان در تالار اجتماعات کتابخانه مرکزی سمنان به مباحث گوناگونی توجه کرد.

سرپرست اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان در این همایش در خصوص اهمیت توجه به تکلیف های مدیران مدارس و همچنین شعار سال جاری، سوال مهر و ضرورت تقویت اجلاسهای علمی و تعلیمی که جزء ارکان مدرسه به حساب مییاید، به اظهار سخنانی توجه کرد.

بعد از آن، از مدیران بازنشسته دوره ابتدایی بنام های حیدرعلی دامغانیان، رضا کرکه آبادی، عباس علی کرکه آبادی، حمزه عمادالدین و سیما رزاق منش، شهربانو همتی، صدیقه علی محمدی، مائده یزدی پور و زبیده مداح تقدیر به عمل آمد.

سپس دو نفر از مدیران به عنوان نماینده در خصوص وضع آموزش و پرورش دوره ابتدایی در سمنان مسائلی را مطرح کردند.

عباس یحیایی، معاون حامی ای و توسعه منابع انسانی اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان نیز در رابطه با خصوصیت فرم ۱۲۰، اعتبارات مربوط به تجهیز و تعمیر مدارس، موضوع وجوه دریافتی از اتباع خارجی و برنامه بازدید از حوزه مالی مدارس و فاکتورها سخنانی اظهار کرد.

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان نیز در رابطه با سؤالات مطرح شده از سوی نماینده مدیران، پاسخ هایی ارائه کرد و خواستار مشارکت و فعالیت بیشتر مدیران در گروه های هم فکر کنی شد.

غفار محمدی اظهار کرد: ارتقای علمی نیروهای انسانی در طرح تعالی مدیران مدارس ابتدایی باید مورد توجه قرار گیرد.

لیدا زنگیان، معاون آموزش ابتدایی اداره آموزش و پرورش شهرستان سمنان نیز به ایراد سخنانی در مورد برنامه و نقشهای دوره ابتدایی، جلسات مدارس هم گروه، انتخاب نماینده مدیران دوره ابتدایی و… توجه کرد.

—انتها—

تهیه کننده : سوسن چ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جانا چه گويم شرح فراقت
««« »»»
چشمی و صد نم جانی و صد آه

ارتقای علمی نیروی انسانی در مدارس ابتدایی مورد توجه قرار گیرد

TT / 68 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال