هواداران واقعی از سپاهان راضی هستند/ امید به کسب سهمیه داریم


هواداران واقعی از سپاهان راضی هستند/ امید به کسب سهمیه داریم

سرمربی تیم ورزش فوتبال سپاهان اصفهان گفت: هواداران قرار می داری از کار ما راضی هستند و امیدوار هستم که بتوانیم با نتایج خود، آنها را شاد کنیم.

تصویر و عکس   هواداران قرار می داری از سپاهان  راضی هستند/ امید به کسب سهمیه داریم

عبدالله ویسی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اصفهانبا اشاره به شرایط تیم سپاهان و حالت این تیم و همچنین انتقاداتی که به آن مطرح می شود بیان داشت: مسئولان، هیئت مدیره، مدیرعامل و تماشاگران قرار می داری سپاهان از عملکرد کنونی تیم ما رضایت دارند و ما با تمام وجود کارمان را به انجام میرسانیم تا سپاهان خوبی داشته باشیم.

وی درباره این که آیا واقعا تیمش قادر هست سال جاری در مسابقات آسیایی کسب سهمیه داشته باشد، تصریح کرد: تمام تلاش ما این است که بتوانیم مردمان اصفهان را شاد کنیم و این موضوع قادر هست با کسب سهمیه در مسابقات لیگ برتر و یا جام حذفی پژوهشگر شود که امیدوار هستیم انجام شود.

سرمربی سپاهان با اشاره به راه اندازی ورزشگاه نقش دنیا و بهره گیری از آن گفت: روز پیش به فرزندها نقل کردم که راه اندازی ورزشگاه نقش دنیا شانسی است که خدا به ما داده و ما لیاقت آن را نمایان کردیم. شاد هستیم که این اتفاق انجام شد و وقت ما این ورزشگاه راه اندازی شد.

وی ادامه داد: امیدوار هستم با بازی هایی که در این ورزشگاه به انجام میرسانیم مردمان اصفهان را شاد کرده و کیفیت خود را به اکران قرار بدهیم.

ویسی اطراف شرایط این ورزشگاه و موضوعهایی که درباره آب و هوای آن می شود، ادامه داد: روز چهارشنبه در ورزشگاه نقش دنیا گرد و خاک بسیاری موجود بود اما باید نقل بکنیم که چمن و شرایط ورزشگاه بسیار خوب است. از سوی دیگر باید مشکلاتی که در حال حاضر در آن وجود دارد، به سرعت از بین برده شود.

— لطفا نظر دهيد —

نگارش توسط : ژاله ح.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوستان عيب من بی‌دل حيران مکنيد
««« »»»
گوهری دارم و صاحب نظری می‌جويم

هواداران واقعی از سپاهان راضی هستند/ امید به کسب سهمیه داریم

TT / 84 — TP / 30%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال