تصمیمات کوتاه مدت و عاجل دولت برای مشکلات اصفهان


تصمیمات کوتاه مدت و عاجل دولت برای مشکلات اصفهان

معاون ریاست جمهوری و رئیس سازمان زیستگاه طبیعی گفت: در جلسه صبح چهارشنبه هیئت دولت با وجود مسئولان کشور، تصمیمات کوتاه‌مدت و عاجل دولت برای معضلات اصفهان اتخاذ شد.

تصویر و عکس   تصمیمات کوتاه مدت و عاجل دولت برای معضلات اصفهان

سرکار خانم معصومه ابتکار در حاشیه مسافرت به اصفهان در مکالمه با خبرنگار تسنیم در اصفهانبا اشاره به سخنان معاون نخست ریاست جمهوری درباره تصمیمات هیئت دولت در جلسه امروز اطراف اصفهان بیان داشت: بدون شک در نشستی که قرار است با وجود اعضای هیئت دولت به انجام رسانده شود، معضلات آب اصفهان چک خواهد شد.

وی اطراف تصمیمات خوبی که معاون نخست ریاست جمهوری قول آن را به مردمان اصفهان داد، اضافه کرد: بدون شک این تصمیمات به زودی از سوی معاون نخست ریاست جمهوری اعلام می شود.

رئیس سازمان زیستگاه طبیعی تصریح کرد: این تصمیمات عاجل بود و درباره مشکلاتی که در حال حاضر اصفهان با آن مواجه بوده، تصمیمات خوبی گرفته شد.

وی گفت: در حال حاضر مشکلاتی در اصفهان وجود دارد که با توجه به آن، در جلسه هیئت دولت تصمیمات بسیاری اتخاذ شد که کوتاه مدت بودند که به میزان قابل توجهی تأثیرگذار هستند.

–ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد–

گردآورنده : پری خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

که ای بلندنظر شاهباز سدره نشين
««« »»»
نشيمن تو نه اين کنج محنت آبادست

تصمیمات کوتاه مدت و عاجل دولت برای مشکلات اصفهان

TT / 47 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال