هیچ گاه نباید فریب ژست های دیپلماتیک و لبخند دروغین دشمنان را بخوریم


هیچ گاه نباید فریب ژست های دیپلماتیک و لبخند دروغین دشمنان را بخوریم

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در مواجهه با دشمن هیچ‌گاه نباید فریب ژست‌های دیپلماتیک و لبخند دروغین آن‌ها را بخوریم.

تصویر و عکس   هیچ گاه نباید فریب ژست های دیپلماتیک و لبخند دروغین دشمنان را بخوریم

آیت الله العظمی سید احمد حسینی خراسانی در مکالمه با خبرنگار تسنیم در قم حین بزرگ داشت ۱۳ ماه آبان به عنوان روز ملی استکبارستیزی بیان داشت: ما در مواجهه با دشمن هیچ گاه نباید فریب ژست های دیپلماتیک و لبخند دروغین آن ها را بخوریم.

وی اضافه کرد: ملت ما فراموش نکرده و نخواهد برد که به دلیل جنایات ایالات متحده و پشتیبانیهایش از رژیم پهلوی و رژیم بعث کشور عراق، ده ها هزار نفر از جوانان این کشور به شهادت رسیده و صدها هزار نفر مجروح و زندانی شدند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم یاد آوری کرد: البته حکام مستکبر آمریکایی در طول زندگی سیاسی خود به ملت، مملکت و مکتب ما خیانت هایی کرده اند که این مسائل در هیچ شرایطی نباید نکته غفلت و فراموشی واقع شود.

وی تصریح کرد: باحال و تأسف بار اینکه آن ها حتی درمقابل کشتن ده ها و صدها و بلکه هزاران زن و مرد و خردسال و پژوهشگر ایرانی، هیچ گاه حاضر به عذرخواهی نشده اند و این علامت خوی استکباری این جباران تاریخ است.

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه خوی استکباری ایالات متحده و هم پیمانانش و نیز دشمنی شان نسبت به ملت کشورمان همچنان حضور دارد، عنوان کرد: ازاین رو ما به مجادله با آمریکای مستکبر و دشمنانمان ادامه می دهیم.

****************************

گردآوری از: خردمند غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ترسم که روز حشر عنان بر عنان رود
««« »»»
تسبيح شيخ و خرقه رند شرابخوار

هیچ گاه نباید فریب ژست های دیپلماتیک و لبخند دروغین دشمنان را بخوریم

TT / 42 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال