۵۰ درصد سیلوهای بخش خصوصی کشور در استان کرمانشاه قرار دارد


۵۰ درصد سیلوهای بخش خصوصی کشور در استان کرمانشاه قرار دارد

رئیس شرکت غله و خدمات تبلیغاتی استان کرمانشاه گفت: ۵۰ درصد از مجموع سیلوهای بخش اختصاصی کشور در استان کرمانشاه قرار دارد.

تصویر و عکس   ۵۰ درصد سیلوهای بخش اختصاصی کشور در استان کرمانشاه قرار دارد

حمید بساطی در مکالمه با خبرنگار تسنیم درکرمانشاه با بیان این که ۵۰ درصد از مجموع سیلوهای بخش اختصاصی کشور در استان کرمانشاه قرار دارد، بیان داشت: با حضور تمام معضلات، این شرکت قادر بود با همکاری تمام دستگاههای متولی ۷۳۴ هزار تن گندم مرغوب را در سیلوهای سطح استان ذخیره سازی کند.

رئیس شرکت غله و خدمات تبلیغاتی استان کرمانشاه این مقدار ذخیره سازی گندم در استان را یک رقم بی سابقه طی سالهای گذشته آگاهی داشت و گفت: با توجه به انتها فصل تهیه کرد ضمانتشده ۷۳۴ هزار تن گندم مازاد بر احتیاج کشاورزان و توجه کرد کل مطالبات گندمکاران کرمانشاهی، این شرکت قادر بود با مدیریت مناسب از بروز هرگونه در این زمینه تخلف پیش گیری کند.

بساطی فصل تهیه کرد سال جاری را یکی از خوب ترین تجارب تهیه کرد ضمانتشده گندم در طول سالیان گذشته آگاهی داشت و بیان کرد: یکی از کارهای عالی ای که در خصوص سبک نظارتی بر عملکرد نانواییها در استان صورت گرفته است، سبک نظارت دقیق بر عملکرد نانواییهای استان است.

وی میزان صرفه جویی در مصرف آرد استان را از وقت آغاز اجرای سبک ۱۱۴ تن و ۳۰۰ کیلو اعلام کرد و گفت: این سبک به مدت ۲۳ روز اجرایی شد و این میزان صرفه جویی در مصرف آرد نشان از موفقیت این سبک نظارتی دارد.

رئیس شرکت غله و خدمات تبلیغاتی استان کرمانشاه با بیان این که استان کرمانشاه برای اولین بار در کشور، تولید نان سبوسدار با ۹ درصد سبوس گیری را در دستور کار خود گذاشته است، بیان کرد: در این راستا و در سبک امتحانی چندین واحد خبازی نان را با این درصد سبوس طبخ کرد کردند و بزودی این کار در کلیه نانواییها سطح استان انجام می شود.

*****************************

مسئول متن : فروزان گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در گوشه سلامت مستور چون توان بود
««« »»»
تا نرگس تو با ما گويد رموز مستی

۵۰ درصد سیلوهای بخش خصوصی کشور در استان کرمانشاه قرار دارد

TT / 69 — TP / 23%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال